• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LuLu |Yardım| :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Beyler Support Oynamaya Başladım Ve Kendime göre gayet iyiyim oyun içi konusmalardada gayet iyi oldugum belirtiliyor :D

fakat tek sorun ilk 3 itemden sonrası gelmemesi ne alacagımı bilmiyorum.

LuLuya dizilecek itemleri sıralayabilcek varmıdır ? (Mobafire gibi sitelerdekinde her kafadan 1 ses cıkıyor. 1 rehberde alınan item digerinde alınmıyor :D )

Ayrıca Rün Dizmek için para biriktiriyorum 20 level olayı alacagım. Ne rünü dizmem lazım ? support için :)

Buildler için ;
Guides - SoloMid.NET - League of Legends Competitive Gaming Community
en iyi buildler burada ^^
counter pick istiyorsanda ;
ChampionSelect

bu arada genellikle supportlar şunları alırlar;
shurelia , zekes herald , runic bulwark , rubby sightstone vede twin shadows diye bir item var 2 tane cadı yolluyor karşı takımdan hero bulana kadar ilerliyor :D bulduğundada teemonun fln ultisindeki şey varya basınca adamı görebiliyorsun bir müddet , nidalenin w si caitlynin w sindeki gibi :D anladınız siz ayakkabıda botda ad carrye karşı olacağına göre armor iyi gidebilir ama cdr botta iyi olur

Buildler için ;
Guides - SoloMid.NET - League of Legends Competitive Gaming Community
en iyi buildler burada ^^
counter pick istiyorsanda ;
ChampionSelect

bu arada genellikle supportlar şunları alırlar;
shurelia , zekes herald , runic bulwark , rubby sightstone vede twin shadows diye bir item var 2 tane cadı yolluyor karşı takımdan hero bulana kadar ilerliyor :D bulduğundada teemonun fln ultisindeki şey varya basınca adamı görebiliyorsun bir müddet , nidalenin w si caitlynin w sindeki gibi :D anladınız siz ayakkabıda botda ad carrye karşı olacağına göre armor iyi gidebilir ama cdr botta iyi olur

anlatmak istedigini anladım :D :D

counter pick nedir ?

Oyu icindeki duruma gore alicaksin. Mesela karsida amumu leona gibi hard cc'li karakterler varsa direk cc silen supp item almalisin. Hem heal veriyor hem cc siliyor. Vaya biraz def lazim direk aegis, late de runick cevireceksin.

Counter olayi ise soyle. Her championun karisinda zayif oldugu championlar vardir. Mesela blitz support olarak alindigi zaman karsisina counter olarak sivir. Cunku kalkani blitzin grabini onluyor. Veya alistar. Hic bir blitz alistari cekmek istemez...

Oyu icindeki duruma gore alicaksin. Mesela karsida amumu leona gibi hard cc'li karakterler varsa direk cc silen supp item almalisin. Hem heal veriyor hem cc siliyor. Vaya biraz def lazim direk aegis, late de runick cevireceksin.

Counter olayi ise soyle. Her championun karisinda zayif oldugu championlar vardir. Mesela blitz support olarak alindigi zaman karsisina counter olarak sivir. Cunku kalkani blitzin grabini onluyor. Veya alistar. Hic bir blitz alistari cekmek istemez...

Anladım :) Yani Bi Olaya Baglı Kalınmıcak Dogru Diyorsun cünkü gecen macta adamlar ap karakter yoktu mobafire da ise büyü direncli item alıncagı gösteriliyordu :)

Peki CC nedir :D

Anladım :) Yani Bi Olaya Baglı Kalınmıcak Dogru Diyorsun cünkü gecen macta adamlar ap karakter yoktu mobafire da ise büyü direncli item alıncagı gösteriliyordu :)

Peki CC nedir :D

Crowd control. Stun, snare gibi elini kolunu baglayan nalet yetenekler. Amumu, oyunun en baba cc sine sahip, ultisi genis bir alana 10 dakika (!) civarinda stun atiyor. Defalarca kez oyun cevirdigine sahit oldum.

Crowd control. Stun, snare gibi elini kolunu baglayan nalet yetenekler. Amumu, oyunun en baba cc sine sahip, ultisi genis bir alana 10 dakika (!) civarinda stun atiyor. Defalarca kez oyun cevirdigine sahit oldum.

Amumunun ultisi snare atmıyor muydu ? Bu arada en baba CC Nautilius her shield hariç, pasifide dahil her skilli cc.Amumuda aslında hard cc yok ama AoE snare olduğundan sinir bozucu olabiliyor.(Olabiliyordan kastım teamfight kazandırıyo yani direkt)

Amumunun ultisi snare atmıyor muydu ? Bu arada en baba CC Nautilius her shield hariç, pasifide dahil her skilli cc.Amumuda aslında hard cc yok ama AoE snare olduğundan sinir bozucu olabiliyor.(Olabiliyordan kastım teamfight kazandırıyo yani direkt)

O konuda haklısın ama o range nedir ya... Kaçamıyorsun da, bir bug var heralde, range dışında da stun yiyorsun flash atsan bile :D Ayrıca ben stun diye biliyorum. 2 saniyelik ama aslında bir ömür kadar uzun bir stun...

Geri