• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lumia 520 alacağım kullananlar bilgisi olanlar önerir mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PorTRe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PorTRe

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
0
Evet arkadaşlar sonunda kararımı verdim yarın bütçeme uygun Lumia 520 alacağım.
Cok araştırdım kimisi beğenmemiş alınmaz diyor ne kadar aklımı karıştırsalarda kimisi kesinlikle alınır diyorlar.
Ben telefonu internette dolaşmak, mesajlaşma ve sosyal sitelerde rahatça takılmadan dolaşmak için alıyorum.
Yani benim için flashı yokmuş falan sorun değil.
Siz wp8 telefon öneriyor musunuz veya Lumia 520 alma isteklerini karşılamaz pişman olursun diyor musunuz?

WP Telefon öneririm de ama Lumia 520 önerir miyim emin değilim. Bana sanki yetersiz bir telefon gibi geliyor okuduklarım itibari ile.

WP Telefon öneririm de ama Lumia 520 önerir miyim emin değilim. Bana sanki yetersiz bir telefon gibi geliyor okuduklarım itibari ile.

Öyle diyorsunda ümit abi bütçem 600-700lira bu fiyatta bi android telefon alsam hiç almamam daha hayırlı. Arkdaşlarım kullanmışlar kasma falan yok diyorlar internette okuduğum kadarıylada stabil çalışıyormuş kasma falan yokmuş benim için önemli olan da bu. 600liraya gayet hızlı telefon gibi geliyor bana.

Öyle diyorsunda ümit abi bütçem 600-700lira bu fiyatta bi android telefon alsam hiç almamam daha hayırlı. Arkdaşlarım kullanmışlar kasma falan yok diyorlar internette okuduğum kadarıylada stabil çalışıyormuş kasma falan yokmuş benim için önemli olan da bu. 600liraya gayet hızlı telefon gibi geliyor bana.

Hayır, Android al demek istemedim. WP tel alacaksan Lumia 620 veya Lumia720 falan al demek istedim. 520 donanım olarak çok yetersiz. Eğer bu tellere paran yetmiyorsa ve 600-700 TL bütçen varsa alabileceğin en iyi Android telefon budur :

www.ereyon.com.tr/urun/general-mobile-discovery.aspx?ref=akakce&v=1.31.9

Lumia 520 den 2 kadat daha fazla ve iyi donanıma sahip.

Geri