• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lyra # Hell_Draqon # 111 LvL (Wiz-Cleric)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Donsuz34

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2011
Puanı
0
Karakter Türü : Eu
Karakter Adı : Hell_Draqon
Server : Lyra
Build : Wiz Cleric
LvL : 111
SP Miktarı : 361612
E-mail Koruması : Hotmail(Artık farketmiyor değiştirebilirsiniz.Karaktere özel temiz bir hotmaildir.)

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

Satış Yöntemi :
İstenilen Karşılık : 35 TL. İstanbul içi elden, Banka hesabına havale yada Turkcell 35 liralık kontör.
Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.
TAKAS 110+ CHN CHAR İLE
İletişim Bilgileri :

Adı Soyadı : Salih Yakar
Yaşadığı Şehir : Istanbul
MSN : salih-yakar@hotmail.com/ Forumdan mesaj atarsanızda ulaşırsınız.
GSM : 0531 223 19 79

KARAKTERDE STAT VE SKİLL SIFIRLAMA MEVCUTTUR ALDIKDAN SONRA İSTEDİĞİNİZ BUİLD YAPABİLİRSİNİZ

[ACIKLAMA]12DG LİGHT ARMOR SETİ FORUMA KONUYU AÇTIKTAN BİR SÜRE SONRA ALDIM. CHARIN SETİ DEĞİŞMİŞTİR. FİYAT AYNIDIR.[/ACIKLAMA]

jk2jn.jpg

jk2lb.jpg

jk2x7.jpg

k7s05.jpg

jk2xc.jpg

jk2ql.jpg

Son düzenleme:
Konu son derece güncel yani öyle böyle değil aşırı güncel :D :D

Dostum bu fiyata almazlar yani konuyu kirletmek değil bitti yani isro bunu fiyatını 20 tl ye çeksen anca biri haftalıgını yatırıp alır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri