• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lyra # oOLoVeSOo # Bicheon/Fire/Cold/Lightning Str Blade (112 Lvl )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nikolay48
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nikolay48

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Haz 2012
Puanı
0
Karakter Bilgileri

• Karakter Adı : oOLoVeSOo
  • Karakter Türü : Chinese Full Str
  • Yapılandırma : Bicheon/Fire/Cold/Lightning
  • Server : Lyra
  • Level : 112 ( %25)
  • Sp Miktarı : 755160
  • Gold Miktarı : 1 M
  • E-Mail Koruması : E-Mail Koruması Var

Satış Bilgileri

• Ad ve Soyad : Cenk Torcu
  • Telefon Numarası :
  • Facebook Adres :
  • E-Mail Adresi : Gerekirse verilir.
  • Satış Yöntemi : Elden , Banka Hesabına Havale , Aracı
  • İstenilen Karşılık : 50 TL
  • Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.
KARAKTERRRRRRRRRRRR SATILMISTIRRRRRRRRRRRRR

Resimler

Genel Görünüş
lrz9m.jpg

Karakter Bilgi Sayfası
lrz93.jpg

Skill Sayfası
lrz8j.jpg

İtemler

Banka
lrz8u.jpg

Son düzenleme:
Satış devam etmektedir. Karakter itemleriyle verilecektir.

Facebook Adresinden Ekledim Ama Bi Yanıt Gelmedi bana ? Mesajda attım ama? Bi Dönersen Seviniriz Dostm

Mesaj felan gelmedi , galiba Hazar Akgün sizsiniz şimdi ekledim işten dolayı yoğunum şu aralar ondan dolayı daha yeni girdim internete

kardeşim charın itemlerine talibim faceden ekledim kabul edersen sevinirim

85 de bişi mi 60 level char için araba veren manyaklar tanıyorum : )

kardeşim charın itemlerine talibim faceden ekledim kabul edersen sevinirim
Kabul ettim faceden yazabilirsin. Yanlız sadece itemler satılmaz , ama anlaşacağımı z fiyat uyarsa neden olmasın .

Çaarı alacak kişi bu itemleri üstünde alacaktır konu güncell...

Sadece 200 TL nakite ihtiyacım var

Teklif var ısrar yok

Son düzenleme:
millet 120 lwl s devilli charları artık 100 tl 150 tl den satmaya basladı bu fıat biraz ucuk deılmı ? :)

arkadaşım görüşlerine saygım var ama oyndan anlayan kişi yazsın :)) Gerçekten oyundan anladıgını sanmıyorum. 120 devil diyorsun neyse itemlere baktıgında anlarsın ne demek istedigimi ;))) İtemlerden sadece +7 Sun blade sadece bu 100 TL 20B 18 CRİTLİ %93 buna bakarsan anlarsın ne demek istedigimi çarın parasını almıyorum şaka mı yapıyorsun :)) resimlere göz atmadan yorum yapmayalım lütfen .

Konu güncel

Son düzenleme:
karakter fiyatı 165 TL DİR İTEMLERİYLE BERABER güncell

arkadaşım görüşlerine saygım var ama oyndan anlayan kişi yazsın :)) Gerçekten oyundan anladıgını sanmıyorum. 120 devil diyorsun neyse itemlere baktıgında anlarsın ne demek istedigimi ;))) İtemlerden sadece +7 Sun blade sadece bu 100 TL 20B 18 CRİTLİ %93 buna bakarsan anlarsın ne demek istedigimi çarın parasını almıyorum şaka mı yapıyorsun :)) resimlere göz atmadan yorum yapmayalım lütfen .

Konu güncel

Hydrus serverinde oynuyorum char 120 lwl 13d legend +5 set acc set 100 lwl job set +12 crit 93 warrıor 2h page 3 count vs ben bu charı hesaplarsan gold fıatından fılan 900 tl yapması lazım ama 500 e zor verırım kac senedır bu oyunu oynuyorum 112 lwl char para etmez 12d set de oyun ıcınde tek parcası 300m e satılıyor madem char parası almıyosun sadece 100 tl de chara :) 200 tl halen fazla ben sadece yardımcı olmak ıstıyorum ınsanlar bı chara degerınden fazla vermesın dıe

bırde soyle bır durum var job setının degerı yok onu soyleyım sanırım clean onlar kı bluelu bıle olsa o job setın tek parcası FB sayalım oyun ıcınde ederı en fazla 250m 100 lwl job setı FB tek parcası 2b ye satıyolar kı yaptıgın setın faydası olmuyor 120 job olmadıkdan sonra oyunda ıstersen on numara set dız job set olmadan ıse yaramaz :) emın ol ıyı kotu bırseyler bılıyorum bu oyun hakkında :)

Son düzenleme:
yahu arkadasım gereksiz yazmayın :) lyra serverına gel o zaman 13 dg +7 legend +18(%93) critli bir cin weaponu al bakayım sadece silahı 100 tl :) oyun parası 20 b git bak özelligini saymıyorm

----------

Buraya gereksiz yazanlar kesin oyundan gereksiz adamlardır :)) sen daha kolay gelsin diyecegine direk eleştiri yapmıssın admin ilgilenirse sevinirim post kasmayın lütfen ;) ciddi alıcılar gelsin elindeki 13 dg legend +7 blade sadece 20 b 100 tl eder kardesim bnm bilmeyen yoktur :) Senin buraya yazdıgın kasten yapılan birseydir hani olmayıpta fiyatı insinde diger üyelikten alıcı cıkayım yoksa yok paran kardesim parası olan alır ... İtemlerle verecegim icin o itemlere iyi bakta 12 dg mi :S sadece silahına bak gerisini de üstüne koy carla beraber

Rahat ol hergün biri yazıyor gold ile takas etmedigim icin , TL ile verecegm ...

İTEMLERİYLE CİN CARI VERİYORUM DAHA NE İSTİYORSUN BE GÜLÜM :))

FİYAT 165 TL ;)) CİDDİ OLAN YAZSIN ...

Son düzenleme:
hahahaha :D senin bu charınamı kaldım HeavensEviI bu chara bak rev6 dan oyun ıcınden gel hydrus serverıne beklerım bılmeden konusma sen asıl mılletı kandırmaya utanmıomusunuz o char o fıat etmez ben sadece bunu soyluyorum kı 112 lwl char umrumda bıle olmaz benım lol :)

umrumda olmaz dedigin ilk önce yazı hitabına bak sen nasıl olurda benim konumu kirletirsin :) kirli görüşlerini kendine sakla burada kimse enayi değil :) konusmalarına dikkat et istersn :) uzaklas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri