• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lyra # VoOoDoOo # Rogue-Cleric (120 Level) (1300 TL)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nsshn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nsshn

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Mar 2013
Puanı
0
Konu kilit Silinsin lütfen

Konu kilit Silinsin lütfen...

Son düzenleme:
İyice suyu cikan Silkroad gibi bi oyunda 1.300TL biraz fazla degilmi? Sahsi dusuncem fiyati baya bir dusurmeniz hemen hemen ayni ozelliklere sahip karakterler en fazla 250TL ye satiliyor onlarida alan yok.

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İyice suyu cikan Silkroad gibi bi oyunda 1.300TL biraz fazla degilmi? Sahsi dusuncem fiyati baya bir dusurmeniz hemen hemen ayni ozelliklere sahip karakterler en fazla 250TL ye satiliyor onlarida alan yok.

Şuan sadece elindeki silah ve kalkan 500 lira değerine set akademi bufu thief seti falan işin içine katarsak yada ayrı ayrı satılırsa daha fazla bile para eder.Her malın bir alıcısı vardır.Hayırlı satışler enes.

bu charın gerçek değeri 5 milyar eder eğer bu adamın verdiği emeği harcadığı elektriği silk'i sayarsanız ama gel gelelim satınca böyle etmiyor.
ben şahsen arkadaşın yerinde olsam karaktere delete çekerdim sen senelerde uğraş para yatır elin oğlu gelsin 3 kuruşa alsın.

bu charın gerçek değeri 5 milyar eder eğer bu adamın verdiği emeği harcadığı elektriği silk'i sayarsanız ama gel gelelim satınca böyle etmiyor.
ben şahsen arkadaşın yerinde olsam karaktere delete çekerdim sen senelerde uğraş para yatır elin oğlu gelsin 3 kuruşa alsın.
sanane adam istediği fiyata satar.

Şuan sadece elindeki silah ve kalkan 500 lira değerine set akademi bufu thief seti falan işin içine katarsak yada ayrı ayrı satılırsa daha fazla bile para eder.Her malın bir alıcısı vardır.Hayırlı satışler enes.
İnsanlar bir çok şeyi görmüyor işte boşver, Teşekkür ederim.

----------

Çok haklısın ama oyun sonuçta ya, emeği verdik, parayı harcadık, zevkimizi aldık. Keşke hiç başlamasaymışım bu oyuna, zamanım boşu boşuna geçti. İyi düşüncelerinden dolayı Teşekkürler.

Son düzenleme:
Yukarda bahsi yapılan karakterin fiyatı gerçekten güzelmiş hatta 5.000 tl iyi para ^^ peki o charı kesebilen bu char sizce ne kadar eder ? zira jop set yoktur bu charda :D

Silkroad 120 Rogue Warlock Lyra - YouTube Lyra VoOoDoOo Rogue-Cleric vs Lyra Lightseed Rogue-Warlock :D

Yukarda bahsi yapılan karakterin fiyatı gerçekten güzelmiş hatta 5.000 tl iyi para ^^ peki o charı kesebilen bu char sizce ne kadar eder ? zira jop set yoktur bu charda :D

Silkroad 120 Rogue Warlock Lyra - YouTube Lyra VoOoDoOo Rogue-Cleric vs Lyra Lightseed Rogue-Warlock :D
İşiniz yok mu sizin? Burada satış yapıyoruz amaç ne karalamak mı? 1,5 sene önce ki Pvpnin videosunu gelip gösteriyorsun. En hoşlanmadığım şeylerden biride oynadığı sürede 1 kere pvp de yenip video çeken tiplerdir. Lightseed diye bir karakter kalmışsa VoOoDoOo satılmadığı sürece Pvp yaparız sıkıntı yok dicemde kalmadı malesef :) Pvp de yenilmekle karakterin değeri düşmez, yenen karakterin de değeri artmaz. Pvp bu; hatalı şekilde oynanır kaybedilir. Senin kim olduğunu çok merak ediyorum, ya Lightseed in sahibisin ya da çekemeyenlerden birisin, oyunu bırakıyorum gördüğün gibi satıyorum. Senin gelip burada birşeyler yazman şunu gösteriyor; size o kadar çok koymuşum ki oyunda, oyunda kalıp bazı şeylerin acısını çıkarmak istiyorsunuz ama ben oyunda olsam bile öle birşey yapamazsınız. Yokluğum koysun size :)
Bu videoyuda izleyelim o zaman :)
[video]http://www.izlesene.com/video/vooodooo-vs-lightseed/6386225#[/video]

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri