• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LYS Sonuçları Açıklandı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exodus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
95
Giren arkadaşların durumları neler, hangi bölümleri düşünüyorlar? :)

Beslenme diyetetik veya bilgisayar mühendisliği yazıcam sanırım. Pek alakaları yok ama :D
Pqm07d.jpg

Giren herkese hayırlısı olsun.

Beslenme diyetetik veya bilgisayar mühendisliği yazıcam sanırım. Pek alakaları yok ama :D
Pqm07d.jpg

Giren herkese hayırlısı olsun.

Benim de mf4 sıralamam 37k, mühendislik düşünüyorum bilgisayar üzerinde yoğunlaştım daha çok, hangi üniversiteleri düşünüyorsunuz acaba? Bakarsınız aynı yerde bile olabiliriz :D

130 bin geldi kötü geldi. :fpalm

Kaç binden başlayarak tercih yapayım ben ? Elektrik-Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği

130 bin geldi kötü geldi. :fpalm

Kaç binden başlayarak tercih yapayım ben ? Elektrik-Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği

Geçen seneye göre sıralamalar puanlara göre değişti baya, bence yükseklerden başlamak lazım, sonuçta bir sürü tercih hakkı var denemekten zarar gelmez.

Ösym gövde gösterisi yapmış tam anlamıyla..

Geçen seneye göre sıralamalar puanlara göre değişti baya, bence yükseklerden başlamak lazım, sonuçta bir sürü tercih hakkı var denemekten zarar gelmez.

Bakalım birkaç liste yaptım 10 civarı oldu. Kaç binden başlamalıyım ? Eğer başkası benim altlara yazdığımı üste yazarsa direk girecek. 96.300 başarı sırasından başladım iyimidir ki ?

Benim de mf4 sıralamam 37k, mühendislik düşünüyorum bilgisayar üzerinde yoğunlaştım daha çok, hangi üniversiteleri düşünüyorsunuz acaba? Bakarsınız aynı yerde bile olabiliriz :D

Marmara ve Ankara üniv yazıcam sanırsam bilgisayar müh için daha çok diyetetik istiyorum gibi ama şans bakalım. :)

Yeni kılavuz açıklanmış
Link atabilir misin ? Birde ben başka bir şey sorucam bu sene 2 yıllık okuma şansım var ve gidicem aynı zamanda tekrardan ygs-lys hazırlanıcam böylelikle ki eğer bunun sonucunda kazanırsam hem 2 yıllık hem de 4 yıllık aynı anda okuyabiliyor muyuz? yada şuan saçmaladım mı bilmiyorum :D Hani dalga geçmeden cevaplayacak varsa iyi olur çünkü hiçbir bilgim yok bu konular hakkında

Google ösym yaz ilk çıkana gir sağ da duyurular ilk sıradakine gir

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Link atabilir misin ? Birde ben başka bir şey sorucam bu sene 2 yıllık okuma şansım var ve gidicem aynı zamanda tekrardan ygs-lys hazırlanıcam böylelikle ki eğer bunun sonucunda kazanırsam hem 2 yıllık hem de 4 yıllık aynı anda okuyabiliyor muyuz? yada şuan saçmaladım mı bilmiyorum :D Hani dalga geçmeden cevaplayacak varsa iyi olur çünkü hiçbir bilgim yok bu konular hakkında

Okuyabiliyoruz. Ben mesela şuan 4 yıllık üniversite okuyorum ve bu sene 2 yıllık bölüm yazıcam %99 gelecek. Çünkü puanım yeterli bilgisayar programcılığı okuyucam aynı üniversitede okuduğum 4 yıllık üniversite İÖ bu 2 yıllığı 1.öğretime yazıcam gündüz bilgisayar programcılığı akşamda diğer bölümüm okuyucam.

Okuyabiliyoruz. Ben mesela şuan 4 yıllık üniversite okuyorum ve bu sene 2 yıllık bölüm yazıcam %99 gelecek. Çünkü puanım yeterli bilgisayar programcılığı okuyucam aynı üniversitede okuduğum 4 yıllık üniversite İÖ bu 2 yıllığı 1.öğretime yazıcam gündüz bilgisayar programcılığı akşamda diğer bölümüm okuyucam.
İkinize de cevabınız için teşekkür ederim , sağ olun.Yazmak yerine butonu kullanacaktım onuda göremedim :D

abi benim bildiğim 2 tane okuyabiliyorsun ama bir tanesi uzaktan eğitim olmak şartıyla yani iki tane örgün eğitimi(1. ve 2. öğretim) okuyamıyorsun diye biliyorum

abi benim bildiğim 2 tane okuyabiliyorsun ama bir tanesi uzaktan eğitim olmak şartıyla yani iki tane örgün eğitimi(1. ve 2. öğretim) okuyamıyorsun diye biliyorum
Okuyabiliyorsun ama birisi 2 yıllık biriisi 4 yıllık olmak zorunda 2side 4 yıllık veya 2 yıllık olamaz. Ben bu sene okuyacam mesela.

Bakalım birkaç liste yaptım 10 civarı oldu. Kaç binden başlamalıyım ? Eğer başkası benim altlara yazdığımı üste yazarsa direk girecek. 96.300 başarı sırasından başladım iyimidir ki ?

Puanınızın ve sıralamanızından 10k yüksek yerden başlayın ve 10kda düşük yerleri yazınız. Puan ve sıralama geçen seneye göre çok değişecek. Ösym geçici olarak klavuz açıkladı,oraya bakmanızda da fayda var.

imkanı olan arkadaşlar bence tekrar hazırlanmalı eğer hedefledikleri yer tutmuyorsa,bir senelik kayıp çokta büyük bir mesele değil istemediğiniz bir bölümü okumak inanın daha büyük bir kayıp 2 defa sınava girmiş biri olarak söylüyorum. Girdiği ilk sene neresi olsa mantığıyla yerleşen arkadaşlarım vardı şuan ölesiye pişmanlar belki de hayatınıza yön verecek bir tercih o yüzden iyice düşünüp araştırıp karar verin derim hepinize geçmiş olsun arkadaşlar :)

Meslek lisesi mezunu olduğum için 2 yıllık tercih yapacam ama bakıyorum gerçekten karmaşık kılavuz a bakıyorum oradanda anlamıyorum , bu konuda yardımcı olabilecek var mı ? Ayriyetten 2 yıllık okurken bir yandan yine ygs hazırlanıcam acaba sadece ygs * lys mi hazırlansam o konu hakkında da düşünceleriniz önemli olacaktır benim için

Geri