• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

M.A.T Başlangıç Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
24m8ba1.jpg

Mission Against Terror (MAT)’ün temel mekaniklerini hızlı bir şekilde kavramak ve daha derin bir oyun deneyimi yaşamak için iki antrenman bölümünde çalışabilirsiniz. Oyuna yeni karakterinizle ilk giriş yaptığınızda antrenman için antrenman bölümüne yönlendirileceksiniz. Eğer bu kısmı es geçtiyseniz her zaman “Oyun odası kur” bölümünden “antrenman” kısmına tıklayarak bu iki çalışmaya katılabilirsiniz.

fp0f4.jpg

Bilgi ve tecrübesinin geliştirmek isteyen yeni bir asker için hayati değeri olan MAT tekniklerini canlandırdığımız videoları aşağıda bulabilirsiniz. Silahlar101, El bombaları101 ve Dans101 videoları bir usta olmak için uzmanlaşmanız gereken teknikleri gösteriyor.

Bu oyunda da rütbe-lvl kasma v.b şeyler olucakmıymış? PB den daha iyi bir yere geleceğini sanmıyorum grafiklerini özellikle beğenmedim.

Şuan oynadığım webbrowser oyunu bile bundan iyidir öve öve bitiremedikleri oyun bumuymuş yazık vallahi yüklediğime pişman oldum PB akar yine:)

----------

yıl olmuş 2012 oyunun çözünürlük max 1024 oluyor:D

Geri