• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

M.A.T Online Üyelik Alımı,Şifre Değiştirme

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
maxigamelogo.png

15971.png

ÜYELİK ALIMI

Öncelikle oyuna başlamak için üyelik almamız şart.Üyelik almak için https://mat.subagames.com/News.aspx adresine gidiyoruz.Ardından Aşağıdaki adımları izliyoruz ve üyeliğimizi başarıyla alıyoruz.

fr91s.png

15971.png

fr93v.png

15971.png

15971.png

ŞİFRE DEĞİŞTİRMEK

fr950.png

15971.png

fr95p.png

15971.png

fr968.png

15971.png
Konu tamamiyle kendi yapımım anlatımımdır.Umarım yardımcı olmuşumdur ve beğenmişsinizdir :)
15971.png

Son düzenleme:
Eline sağlık Ersan.He bide benden oynuyacak arkadaşlara tavsiye Mario oynayın ama bu oyunu önermem.

Teşekkür ederim.Oyunu denemedim bilmiyorum fakat mario da öyle küçümsenecek oyun değil bir çok oyuna tercih ederim. :D

Geri