• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

M2 Kendi Server Filesini Yapma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
51dml0.png

Şimdi Arkadaşlar Server Filesinizi Putty'den Kayıt Haline Getirerek Arşivleyebilirsiniz.

Putty'e Yazacağınız Kodları Veriyorum Herkes Kendi Server Filesini Oluştursun.

Kod:
cd /usr
Kod:
[COLOR=#000000]tar cvzf serverfilesim.tar.gz game [/COLOR]

unled3td.jpg

Bu Kodlar Ne İşe Yarar : Serverinizin Game Dosyasını Komple Arşivler... Game Oyun İçindeki Npc Map Gibi Şeyler :wgl:

Arşivlediğiniz Server Files /usr Dizinine serverfilesim.tar.gz Şeklinde Gelmiştir.

unled3td.jpg

Ardından

İlk Önce Vericeğim Kodu Putty a Yazın

Kod:
[COLOR=#000000]
tar cvzf benimserverfilesim.tar.gz /usr/Oyun Dosyasi İsmi[/COLOR]

Oyun Dosyası İsmi Yerine Rain Game ws. Sizin Hangisiyse Onu Yazıyoruz Ve Enterliyoruz O Dosyaları Sıkıştırıyor
(15-20dk Sürebilir)

unled3td.jpg

O Sıkıştıra Koysun Filezilledan ;

HTML:
/var/db/mysql

Dizininden Aşağıdaki Dosyaları İndirin

Kod:
[COLOR=#000000]
account[/COLOR]
[COLOR=#000000]common[/COLOR]
[COLOR=#000000]hotbackup[/COLOR]
[COLOR=#000000]player[/COLOR]
[COLOR=#000000]metin2_runup[/COLOR]

unled3td.jpg

Bu Klasörleri İndirince Masaüstünde Bir Klasör Açın Benim serverfilesim Vs. Onun İçine Mysql Yazın Ve O Dosyaları Atın

Bu Arada Siz Bunları Yaparken Sıkıştırma İşlemi Tamamlanır Bir ihtimal Tamamlanmamışsa Bekleyin Tamamlanmışsa Yine Filezilladan

Kod:
[COLOR=#000000]
/root[/COLOR]

Yani İlk Server'e Filezilladan Bağlandığımızda Karşımıza Çıkan Yere Giriyoruz Orda

Kod:
[COLOR=#000000]
benimserverfilesim.tar.gz[/COLOR]

İndiriyoruz Ve Masaüstünde Oluşturduğumuz benimserverfilesim Klasörüne Atıyoruz Ve Uploadlıyoruz .

İşlem Bu Kadar Kolay Gelsin .. :shm:

unled3td.jpg
Server Files Yapımına Başlayacaklara Birkaç Öneri ;

• [*=center]Pc niz Sağlam Olsun Yoksa Benim Gibi Tam Biterken Server Files Puff :)
    [*=center]Pc nizin Virüs İçermemesine Dikkat Edin.
    [*=center]Yükliceğiniz İtemleri Önceden Yükleyin
    [*=center]Yüklediğiniz İtemide Kontrol Edin Server Kasabilir. :)

Şimdilik Aklıma Bunlar Geldi...​

unled3td.jpg

[ACIKLAMA]Server Files Oluşturmanın En Kısa Ve Zahmetsiz Yolu VPS Yani Sunucudan Aldığınız SF Yi Editlemenizdir :)[/ACIKLAMA]

unled3td.jpg

Geri