• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

M2 Special İndex Series # Herkes Böyle Bir İndexi Olsun İster # Yaptım Oldu #Mükemmel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeynCrow

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Ağu 2012
Puanı
0
b1n9n.png

İndex'i kim tasarladı, kim hayata geçirdi ?
--------------------------------------------------------------------------
İndex tamamiyle Hoenheim'e aittir. %100 sıfırdan yapılıp, %100 sıfırdan kodlanarak tamamiyle en özel şekliyle hazırlanmıştır. İndexin fikri bir seri olarak devam etmektir. Kısacası; İndexlerim seri'ler şeklinde olacaktır. Şöyle ki; bu index'imde örneğin arkaplan wallpaperini değiştirip paylaştıktan sonra o index'in sürümünü Version 1.2 şeklinde adlandırarak seriler şeklinde yapacağım. Verilen linklerin vb. kırılma ihtimali yoktur. Yapılacak olan seri indexleri tamamiyle %100 özel, %100 sıfırdan tasarlanıp, kodlanacaktır.

İndex'in özellikleri nelerdir ?
İndex'in özelliklerini başlıca sıralayacak olursak;

• Tamamiyle Özel tasarım,
  • Tamamiyle Özel kodlama,
  • Tamamiyle PHP kodlama avantajı,
  • Ana Sayfa, Forum, Ticket, Facebook, Twitter, Youtube yönlendirme butonları,
  • İnclude sistemi ile tek bir sayfadan değiştirme seçeneği,
  • Her serverde kullanılabilecek statüde ayarlanması,
  • Youtube video bölümü ve otomatik başlatması,
  • Google arama verilerini hızlı kaydetmesi,

Başlıca sadece birkaç özelliğidir.

İnclude sistemi nedir ?
İnclude sistemi tamamiyle PHP kodlamaya dayalı bir sistemdir. Kısaca anlatacak olursak, bütün panelin bağlantısı bir tek .php dosyasına bağlanmıştır. Bu dosyadan en ufak değiştireceğiniz bir harf dahi panelin heryerinde geçen değiştirdiğiniz içeriği aynı anda değiştirir. Yani buna kolaylık işlemi diyebiliriz. Notepad++'la bile editleyebilir ve bu sayede daha kolay bir işlemle editleme sürecini tamamlayabilirsiniz.

İndex ne kadar güvenli ?
Kodladığımız her panel, her index tamamiyle PHP bazı ele alınarak kodlandığı için açık oranı %0'dır. Tamamiyle test edilerek kodlanan panel ve indexlerimize sonuna kadar güveniyorum ve güvenli olduğunu da üzerine basarak söylüyorum.

İndex nasıl kurulur ?
İndex'in kurulum işlemi aslında çok basittir. Filezilla olarak adlandırdığımız programı açarak, sitenize bağlanacaksınız. Ardından verdiğim dosyaları içerisine atacaksınız. Devamında birazdan bahsedeceğim yerleri editleyerek kullanmaya hazır hale getireceksiniz.

Editlenecek yer neresi ?
Editlenecek yerler hakkındada include sisteminden bahsederken biraz söylemiştim. Sadece tek bir klasörü değiştireceksiniz, sitenin her tarafında otomatik değişecek. Sizin değiştirmeniz gereken yer ise; link.php dosyası. link.php dosyasını Notepad++ veya Not Defteri'yle açınca aşşağıda vereceğim kodlar çıkacak.

PHP- Kodu:
<?php
$baslik
= "Metin2 - Eğlence'nin Kalbi Burada atıyor.!";
$keywords = "Hoenheim, hoenheim, Metin2, metin2, Mt2, mt2, Mtn2, mtn2, M2, m2, Alpha, alpha, AlphaMt2, alphamt2, Metin2PVP, metin2PVP, metin2pvp";
$anasayfa = "ANA SAYFA LİNKİNİ YAZINIZ";
$forum = "FORUM LİNKİNİ YAZINIZ";
$ticket = "TİCKET LİNKİNİ YAZINIZ";
$facebook = "FACEBOOK LİNKİNİ YAZINIZ";
$twitter = "TWİTTER LİNKİNİ YAZINIZ";
$youtube = "YOUTUBE VİDEO LİNKİNİ YAZINIZ";
$video = "http://www.youtube.com/v/R_yu8blrNxA&autoplay=1&rel=0"; // Youtube video linkiniz.
?>

DİKKAT EDİLECEK EN ÖNEMLİ YER!: Youtube linkini de gördüğünüz gibi direk youtube linkini kopyala yapıştır yapmayacaksınız. Verdiğim linkteki "R_yu8blrNxA" yerine kendi videonuzun o kısımdaki uzantısını yazacaksınız. Öbür türlü hiçbir şekilde video eklentisi çalışmaz.

Bu indexin şekili şemali nasıl arkadaş ?
Evet çok yazının ardından panelimizin demo adresine ve resimine bakalım. Öncelikle demo adresi.

Link kırık olduğu için konu kilit.Güncel linkleri ve VirusTotal Sonucunu Ö.M yoluyla bana yollarsan konunun kilidini tekrar açarım@WILDGUARD

Resim:

b1sw3.png

Resimi daha kaliteli görmek için tıklayınız.

Herşey tamam. Hani bunun indirme linki, virüs tarama sonuçları ?

Herşeye tamam dediğimize göre artık indirme linkini ve virüs tarama sonuçlarını da vererek konumuza son noktayı koyabiliriz.
2 Ayrı alternatif indirme linki ve 1 adet virüs tarama linki bulunmaktadır.

Bu yazıya tıklayarak dosyayı indirebilirsiniz. Link kırık olduğu için konu kilit.Güncel linkleri ve VirusTotal Sonucunu Ö.M yoluyla bana yollarsan konunun kilidini tekrar açarım@WILDGUARD
Bu yazıya tıklayarak dosyayı indirebilirsiniz.
(Alternatif Link) Link kırık olduğu için konu kilit.Güncel linkleri ve VirusTotal Sonucunu Ö.M yoluyla bana yollarsan konunun kilidini tekrar açarım@WILDGUARD

Bu yazıya tıklayarak dosyamızın virüs tarama sonuçlarını görebilirsiniz.

NOT'Lar;

• İlk öncelikle konuyu hazırlarken, indexi yaparken, indexi kodlarken ciddi anlamda emek sarf ettim. Konuyu alıntı yapıp adımı yazmayanlara, indexden adımı silenlere hakkımı zerre şekilde helal etmiyorum.

• O kadar uğraştım, o kadar çaba sarf ettim, konuyu görüp de bir yorum dahi atmayanlara hakkımı helal etmiyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri