• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maalesef AdSense hesabınız onaylanmadı

Aktiflik
K.Tarihi
26 Şub 2016
Puanı
0
İlk önce herkese mrb.lar ben berat arkadaşlar ilk önce alttaki fotoğraflara bakmanızı rica ediyorum... Linkleri kopyalıp fotoğrafalara bakmanızı rica ediyorum ilk defa bi konu açıyorum onun için fotoğraflar nasıl atılır onu bilmiyorum onun için fotoğrafların linki atmak zorunda kaldım...

Bunlar adsense hesabından görüntüler

file:///c:/users/wise/desktop/videolar/bandicam%202016-02-26%2020-52-49-535.jpg
file:///c:/users/wise/desktop/videolar/bandicam%202016-02-26%2021-06-57-711.jpg
file:///c:/users/wise/desktop/videolar/bandicam%202016-02-26%2021-06-52-633.jpg

bu e postaya gelen mail

file:///c:/users/wise/desktop/videolar/bandicam%202016-02-22%2019-45-00-947.jpg

arkdaşlar gördüğünüz gibi hesabınız onaylanmadı diyor ama youtube hesabıma giriyorum şu alltaki fotoğrafa bakınız.

file:///c:/users/wise/desktop/videolar/bandicam%202016-02-26%2021-07-39-762.jpg

oradadan görebilirsiniz... Orada:ilişkilendirdiğiniz adsense hesabı onaylandı diyor neden böyle hata veriyor nedeni bilen varmı arkadaşlar kaç defadır yeniden gönder dediğim halde yine aynı hatayı ve mail geliyor

Yanlış anlama ama localden link verecek kadar bu işlere yabancı isen bu işleri hiç yapma ne kendine ne de başkalarına eziyet etme.

+ Büyük harflerle yazmazsan sevinirim, forum kurallarına aykırı bu.

abi özür diliyorum tekrar söylüyorum nasıl foto atıldığını bilmiyorum araştırdım ama bulamadım bende kendi çabamla yapmaya çalıştım lütfen yaptığım konuyla alakılı bilgin varsa yardımcı olurmusun

CaptainCoCo BU ŞEKİLDE YAPTIM FOTONUN LİNKİ ALTTA
file:///C:/Users/wise/Desktop/0LLPv8.png
ARKADAŞLAR SİZİ BU LİNK LERLE FALAN UĞRAŞTIRIYORUM HEPİNİZDEN ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM
FOTOLARIN NASIL DİREK ATILDIĞINI BİLSEYDİM ÖYLE YAPARDIM AMA YAPMASINI BİLMİYORUM TEKRARDAN ÖZÜR DİLİYOM

Yanlış anlama ama localden link verecek kadar bu işlere yabancı isen bu işleri hiç yapma ne kendine ne de başkalarına eziyet etme.

+ Büyük harflerle yazmazsan sevinirim, forum kurallarına aykırı bu.

Bende foruma ilk hesabımla ilk konu açarken resmi sürükleyip foruma bırakmıştım, sonra sana mesaj atmıştım konu çok karakter içeriyor neden arttırmıyorsunuz diye. :D :D

Arkadaşlar lütfen bana yardimci olabilecek bi arkadaş yok mu ya ??? Kaç gün uğraşiyorum bir türlü yapmadim

Geri