• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mac Adresini Değiştirme Programı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491

Bir çok kişinin değiştirmeye uğraştığı. Değiştirebilse bile sadece yerel ağın mac adresini değiştirdiği, kablosuz ağın mac adresini değiştirmeyi göstereceğim. Bunu bir program sayesinde yapacağız. Öncelikle nasıl kullanılacağını göstereceğim sonra programın linkini vereceğim.

Adım 1: Siyah ile gösterdiğim yerden ağ adaptörünüzü seçeceksiniz. Ağ adaptörünün ne olduğunu bilmeyenler için; Denetim Masası>Ağ ve Paylaşım Merkezi>Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştirin>Kablosuz Ağ Bağlantısının altında yazan sizin ağ adaptörünüzdür mesela resimdeki ağ adaptörü yani benimki Realtek onu seçiyoruz.

Adım 2: Siyah ile gösterdiğim yerden işletim sistemimizi seçiyoruz.

Adım 3: Siyah ile gösterdiğim yerden yeni mac adresimizi yazıyoruz. Peki neye göre yazacağız ? Aşağıda kırmızı ile gösterdiğim yer bizim mevcut mac adresimizdir. Ona bakarak sadece 1-2 yeri değiştirseniz bile sizin için yeterli olur. Ya da siyahla gösterilen yerdeki Randomize butonuna tıklayarak yeni bir mac adresi edinebilirsiniz. Randomize'ye basarsanız size rastgele bir mac adresi verir.
Adım 4: Yeşil ile gösterilen yerde "Change" butonuna bastığımızda işlemimiz hallolmuş oluyor.

Adım 4: Son olarak yeni mac adresimizin aktif olması için, bağlantıyı devre dışı bırakıp tekrar açmamız gerekiyor. Nasıl yapacağını bilmeyenler için; Denetim Masası>Ağ ve Paylaşım Merkezi>Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştirin>Kablosuz Ağ Bağlantısına Sağ Tık>Devre Dışı Bırak>Biraz Bekledikten Sonra Tekrar Sağ Tık>Etkinleştir. Bunları yaptıktan sonra işleminiz tamamlanmıştır.

Download:Mac Adresi Değiştiri Maxigame. Shi-Gin.zip - Speedy Share - upload your files here

VirusTotal:https://www.virustotal.com/tr/file/...61931aabf14f15ab625d3e2b/analysis/1388260648/

Önemli Not: VirusTotal sonuçlarına bakarak indirme yapınız, doğacak sonuçlardan Maxigame.org sorumlu değildir. (Bu dosya halihazırda bende bulunmakta, Windows Security Essentials ile tarattım temiz göründü, yine de seçim size aittir.)

Bu nasil oluyor yaw tek yazimlik entegre degilmi bunlar
bazı ücretli programlarla değiştirilebilceği söyleniyodu ama denemek lazım böyle bişey olursa silkroad oynayanlara baya iyi olcak :D sbot mbotu 2 pc de değilde pek çok bilgisayarda açabilirler :D

Geri