• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mac OS Lion

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IXnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IXnCN

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2012
Puanı
0
Arkadaşlar internetten indirdim intel uyumlu dvd ye yazdırdım fakat pc ye takınca normal windows gibi format atmaya çalısıyorum fakat cd yi görmüyor.cd dolu ancak.Windows cdsinde böyle bir sorun yok. belkide ben yanlış indirmiş olabilirim arkadaşlar sizin kullandıgınız varsa bana özelden atarmısınız.

Elindeki ürün bir mac mi ? Değilse kurulum gerçekten çok zor anca sanal makina olarak kurabilirsin.Ben ios sdk programları ile uğraşırken mac os sorunumu bu şekilde çözmüştüm

İndirdiğin dosyayı .DMG olarak dönüştürmen gerekiyor. Seninki ISO ise okumaz onu. .DMG uzantısı Mac işletim sisteminindir. Kurulum için internette biraz araştırma yapmalısın. En önemlisi sürücülerini kontrol et. Uyumsuz olabilir.

Bilgisayarım mac değil sizden rica etsem hackingtol diye birşeydi yanlış hatırlamıyorsam bana link atabilirmisiniz?Windowstan bıktım oyunda oynamıyorum :)

Geri