• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maça adam lazım

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
okulda arkadaşımla konuşurken bana lol'ü nerden öğrendiğimi sordum bende az çok maxigame'den dedim. Güldü , bende eğer inanmıyorsan takımını topla ws atalım dedim. :D Bir iki arkadaşım var perşembe günü ws ye gelebilecek olan varmı level fark etmez. :D eksik adam olmasında yenilsek bile sorun olmaz.

okulda arkadaşımla konuşurken bana lol'ü nerden öğrendiğimi sordum bende az çok maxigame'den dedim. Güldü , bende eğer inanmıyorsan takımını topla ws atalım dedim. :D Bir iki arkadaşım var perşembe günü ws ye gelebilecek olan varmı level fark etmez. :D eksik adam olmasında yenilsek bile sorun olmaz.

Mevzu var dediler geldik :D

Gelebileceklere şimdiden teşekkür ediyorum. maç büyük bir ihtimal 14.00'dan önce olur oynadığınız laneyi yada oynamak istediğiniz yer varsa yazarsanız sevinirim birde skype: sentius24 eklerseniz maçda konuşuruz. :)

okuldan saat 6 da çıkıyorum eğer 8-9 gibi olursa sup oynamak şartı ile gelebilirim (yanımdaki adc agresif oynayabilirse eğer :D)

Saat 5.15 gibi alırsan her türlü oynarım bu arada oyunu sıralımı seçecez yoksa kapalı seçim mi ona göre lanemi söyleyebilirim genelde mid ve bot lane ( adc veya sup farketmez ) oynarım jungle de gank atmayım minyon odaklıyım top lanede sadece mindoğ oynuyorum ona göre her türlü lanede oynarım ama saat 5 den sonra olması lazım skype de gelirim her türlü sıkıntı yok :)

----------

Edit : eğer katılacak olursam özel mesaj ile bilgilendir beni unuturum konuya bakmayı ben :)

Maç 12'de başlicak beyler konuştuk artık kaç dakika sürerse. :D

@Shi-Gin , @Niklaus Roerig , @Garterton Oynayabileceğiniz laneleri yazarsanız sevinirim. :)

----------

Saat 5.15 gibi alırsan her türlü oynarım bu arada oyunu sıralımı seçecez yoksa kapalı seçim mi ona göre lanemi söyleyebilirim genelde mid ve bot lane ( adc veya sup farketmez ) oynarım jungle de gank atmayım minyon odaklıyım top lanede sadece mindoğ oynuyorum ona göre her türlü lanede oynarım ama saat 5 den sonra olması lazım skype de gelirim her türlü sıkıntı yok :)

----------

Edit : eğer katılacak olursam özel mesaj ile bilgilendir beni unuturum konuya bakmayı ben :)

Öğlen olacak maç saat 12 de başlicak işte genede teşekkür ederim. :)

Geri