• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mad Tanks Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları - S.S.S.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
[RESIZE=900]
o37lE7.png
[/RESIZE]

1- Mad Tanks nedir ?

Arkadaşlarınız ile birlikte kıyasıya savaşlar yapabileceğiniz, tankınızı dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz bir çevrimiçi tank oyunudur.

2- Mad Tanks'i nasıl oynayabilirim ?

Ücretsiz olarak sahip olabildiğiniz NTT Game üyeliğiniz ile mini-istemci üzerinden oyuna giriş yapabilirsiniz.

3- Mad Tanks'i nasıl indirebilirim ?

Mad Tanks mini-istemcisini buradan indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. (Link daha sonra eklenecektir)

4- Sistem gereksinimleri nelerdir ?

Sistem Gereksinimleri: https://www.maxigamerz.com/mad-tanks-sistem-gereksinimleri/

5- Mad Tanks'de kaç farklı oyun modu bulunuyor ?

Mad Tanks'de Diriliş, PVP, Dereceli, PVE, Hikaye, Eğitim ve Özel Oyun olmak üzere 7 adet oyun modu bulunmaktadır.

6- Tankımı dilediğim gibi geliştirebilir veya özelleştirebilir miyim ?

Tankınızın modüllerini geliştirerek gücünü arttırabilir, beceriler ile işlevsel hale getirebilir, kamuflaj ve amblemler ile dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

7- Mad Tanks'de ne tür tanklar yer alıyor ?

Mad Tanks de Normal, Hafif, Ağır ve Tank Yok Edici olmak üzere 4 çeşit tank türü bulunmaktadır. Tankların türlerine göre iyi ve eksik olduğu özellikleri bulunur.

8- Mad Tanks'de savaşlara arkadaşlarım ile girebilecek miyim ?

Arkadaşlarınız ile anlık takımlar oluşturarak birlikte savaşlara girebilirsiniz.

9- Mad Tanks'de PVE temalı savaşlara katılabilir miyim ?

Mad Tanks'de diğer oyuncular ile bilgisayarlara karşı savaşlar yapabilirsiniz.

10- Savaş sonuçları ve istatistikleri ile oyuncu sıralaması olacak mı ?

Savaş sonuçları ve başarı istatistikleriniz kayıt altın tutulur ve sıralamalar yapılır, Dereceli, Tank Gücü, Öldürme ve PVP olmak üzere dört adet farklı sıralama bulunuyor.

11- Arkadaşlarım ile birlikte Klan gibi tank takımları kurabilecek miyim ?

Arkadaşlarınız ile müfrezeler oluşturabilir, başka oyuncuları müfrezenize davet edebilirsiniz. Müfrezenizin seviyesini yükselterek kazançlarınızı arttırabilir ve daha da güçlenebilirsiniz. Müfreze sistemi hakkında ayrıntılı bilgi için burayatıklayabilirsiniz.

12- Oyuna giriş yapamıyorum - Hata ile karşılaştım ne yapmalıyım ?

Karşılaştığınız hatayı bildirim bölümümüzden bize ileterek yaşadığınız sorunun çözümü için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Destek Talebi Bildirmek İçin Tıklayınız...

Geri