• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Madem artıq x-w-q qullanabilecez

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Bu resmin bir değeri qalmadı.
t5r9k.jpg

----------

ewet yorumları beqliyorum.

Türkçe 'de yine baq diye bi kelime yok ki iii diye bi kelimede yok saol diyede yok bu böyle gider.

Türkçe 'de yine baq diye bi kelime yok ki iii diye bi kelimede yok saol diyede yok bu böyle gider.

Bence yanlışın var hükümet açıkladı artık qullanılabilir diye bende qullanıyorum.

----------

şimdi dükkan açmak istesem.

qRaL DüRüM! yapsam serbest.

Bence yanlışın var hükümet açıkladı artık qullanılabilir diye bende qullanıyorum.

----------

şimdi dükkan açmak istesem.

qRaL DüRüM! yapsam serbest.

O zaman k yerine istediğimiz harfi kullanalım örneğin; kalem->lalem->qalem->malem gibi hükümet açıkladıda kelimeler değişmedi. Hiç bir değişiklik olmadı sadece kürtçenin resmiliği için zemin hazırlıyorlar.

O zaman k yerine istediğimiz harfi kullanalım örneğin; kalem->lalem->qalem->malem gibi hükümet açıkladıda kelimeler değişmedi. Hiç bir değişiklik olmadı sadece kürtçenin resmiliği için zemin hazırlıyorlar.

Anlatmak istediğim şey o zaten.

Ha birde kürtçe ve diğer diller seçmeli olacak :/

X-W-Q harflerini kullanmak yasaktı.Alfabeye yine girmedi sadece yasak kalktı.Artık çocuğuna x-w-q harfi içeren kürtçe isim koyabilecekler vatandaşlarki bu en büyük haklarıydı.Eleştirecekseniz olması gerekipte olmayan yasalarla eleştirin.Mesela anadilde eğitim devlet okullarına eklenmeliydi bunu özele çektiler elle tutulur bir yanı yok parası olana anadilde eğitim saçma ayrıca cemevleri ibadethane statüsünde değil gidip üniversiteye isim vermeklede olmaz.

Kullanan yine kullanır kullanmayan yine kullanmaz. Verdiğiniz tepkinin sebebi bunun kürtlere özgürlük tanımak için yapılmış olması. Yanlış mıyım?

Bildiğim kadarıyla bir ülkeyi ele geçirmek için önce eğitim sisteminden başlamalısın. Şayet Adolf Hitler öyle yapmıştı. Tabii Adolf Hitler'in amacı ülkeyi yahudilerden ve kırmalardan kurtarmak bir nevi soykırım yapmaktı. Fakat bizim durumumuz ise şu anda muamma.

Bildiğim kadarıyla bir ülkeyi ele geçirmek için önce eğitim sisteminden başlamalısın. Şayet Adolf Hitler öyle yapmıştı. Tabii Adolf Hitler'in amacı ülkeyi yahudilerden ve kırmalardan kurtarmak bir nevi soykırım yapmaktı. Fakat bizim durumumuz ise şu anda muamma.

Eğitim sisteminde oynama yokki

ne eyitmi qrdş ? :) ben eğitim göremiyorum :(

evet çok imparatorluk ve ülke yıkılmaya kültürel zedelenme ile başlamıştır ve bu çok tesirli bir hamledir(anladınız onu) :)

Geri