• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mafia 3'ten Yeni Oynanış Videoları

Lovecraft

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2014
Puanı
45
LQONn1.jpg

Geçtiğimiz aylardan beri birçok videosunu izleme fırsatı bulduğumuz Mafia 3 yine videoya boğuldu.IGN tarafından Mafia 3 için bir sürü oynanış videosu paylaşıldı. Açık dünyadan görevlere, aksiyondan polislerden kaçışa, görevlerin tipinden yapabileceğimiz farklı işlere ve şehrin değişik bölümlerine kadar birçok detay gösteriliyor.

Mafia 3 PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 7 Ekim tarihinde boy gösterecek. O tarihe kadar Mafia görmeden duramam diyenleri aşağıdaki videolara alalım.

Arabalar hep eski oluyor bu tarz oyunlarda sebebi ne bilmiyorum ? Oynamam bu tarzı ama merak ettim . Ama bunu seneye yaz oynayacağım galiba güzel oyun .

Arabalar hep eski oluyor bu tarz oyunlarda sebebi ne bilmiyorum ? Oynamam bu tarzı ama merak ettim . Ama bunu seneye yaz oynayacağım galiba güzel oyun .

Oyun eski dönemi canlandiriyor çünkü, mafia serilerinin özelliği budur,birtek araba değil kullanilan silahlar,binalar vb.

Grafikler harika sanirim oynanabilirlikte güzel fps sıkıntısı gözükmüyor,gta5 ten sıkılanlar icin cok iyi olucak.

Geri