• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mafia Tarzı Oyun

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Mafia 1'i oynadım ve gerçekten çok büyük bir haz aldım oynarken.Mafia 2 yide indirdim ama pek sarmadı açıkçası rengi felan bi tuhaf kaç bölümdür oyundanmıdır bilgisayardanmıdır anlamadım bide biraz kasıyo açıkçası oynarken.Mafia 1 tarzında ortalama Gta San özelliklerini kaldıran bir bilgisayarım var işte.Bu tarz oyunlar önerirmisiniz.Godfatheri indiricektim ondada türkçe yama yokmuş peşin peşin indirmedim bende :) türkçe yama olmayınca altyazı felan anlamı kalmıyo hiç.

Kastığındandır o :D Çünkü Mafia I = Minecraft grafik olarak :D Hani Mafia I'i oynayıp sevdiysen Mafia II'yi beğenmeme gibi bir ihtimalin yok hele grafik olarak :D
Bu arada Mafia tarzı olarak L.A. Noire önerebilirim.

Kastığındandır o :D Çünkü Mafia I = Minecraft grafik olarak :D Hani Mafia I'i oynayıp sevdiysen Mafia II'yi beğenmeme gibi bir ihtimalin yok hele grafik olarak :D
Bu arada Mafia tarzı olarak L.A. Noire önerebilirim.

Ekşi yazarları genelde Mafia 2 yi çok sade bulmuş mafia 1 in seneryosunu çok övüyolardı :D mafia 2 yide severimde işte dediğim gibi kasıyor biraz bide ilk başta sicilyada askerken görüntü normaldi şimdi ara sahnelerde normal ama oynarken böyle bulanık sanki karakterim sarhoş olmuş gibi bi görüntü var bilgisayardan desem ne alaka niye sicilya sahnesinde yoktu böyle bişey anlamadım valla :D l.a ya bakayım pc kaldırır demi

----------

Max Payne 3

Tek geçerim.

1-2 ile bağlantısı varmı? varsa 1-2 yi bitirip indireyim onu

Ekşi yazarları genelde Mafia 2 yi çok sade bulmuş mafia 1 in seneryosunu çok övüyolardı :D mafia 2 yide severimde işte dediğim gibi kasıyor biraz bide ilk başta sicilyada askerken görüntü normaldi şimdi ara sahnelerde normal ama oynarken böyle bulanık sanki karakterim sarhoş olmuş gibi bi görüntü var bilgisayardan desem ne alaka niye sicilya sahnesinde yoktu böyle bişey anlamadım valla :D l.a ya bakayım pc kaldırır demi

----------

1-2 ile bağlantısı varmı? varsa 1-2 yi bitirip indireyim onu

1-2'yi oyna da 3'ü kaldırmaz muhtemelen.

l.a. noire'yi de kaldırmaz.

şöyle söyleyelim.

mafia 2 => 2010
l.a. noire =>2011
max payne 3 =>2012

1-2'yi oyna da 3'ü kaldırmaz muhtemelen.

l.a. noire'yi de kaldırmaz.

şöyle söyleyelim.

mafia 2 => 2010
l.a. noire =>2011
max payne 3 =>2012

O zaman bana siz 2008 öncesi aksiyon oyunları tercih edin.Mesela COD MW1 i kaldırıyodu bilgisayarım rahat oynayabilmiştim.Bunun gibi aksiyon oyunlarını sayarsanız sevinirim :D 3rd person olursa daha iyi olur gta mafia gibi :D

@PageMaster
battlefield 2

sadece 2. bad company değil. kaldırmaz bad company'i

Son düzenleme:
Max Payne serisini tavsiye ederim hala açıp oynarım. TR yama mevcuttur herhalde hikayeyi kolayca anlarsın :)

Yok bi kurcalıyayım saol öneri için :) ama türkçe yamada lazım işte oynarken o olmadımı olmuyor bi bakayım oyunçeviriye :D

----------

Türkçe altyazı yama felan varsa link atarmısın sırf bulamadığım için indirmedim valla

var ara bul :D arabaya binememe sorunu olursa fixli crack bul.

Saints Row : The Third oynamanı öneriyorum. Hikayesi vesaire nasıl bulursun bilemem , oyun çocuksu ve gta özentisi gözüyle bakılıyor. Halbuki oynadıkça bir cevher olduğunu fark ediyorsun , bunu beğenirsen Saints Row 4 te oynayabilirsin. Altını çiziyorum hikayeleri biraz saçma :D

Saints Row : The Third oynamanı öneriyorum. Hikayesi vesaire nasıl bulursun bilemem , oyun çocuksu ve gta özentisi gözüyle bakılıyor. Halbuki oynadıkça bir cevher olduğunu fark ediyorsun , bunu beğenirsen Saints Row 4 te oynayabilirsin. Altını çiziyorum hikayeleri biraz saçma :D

Hikaye saçmaysa sarmıyo bro :D :D

Geri