• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[SATILIK] Magicsro.org Domaini Satılık

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nevfell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nevfell

Proxy Developer
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Ağu 2010
Puanı
470
MagicSro.Org Domaini satılık bir çok oyuncu tarafından bilinen magicsro domaini satılıktır..

Fiyat için teklif alıyorum bu sektörü bıraktığım için artık bana lazım değil..

Ayrıca Avangers - Magicsro - M-sro - Tera orjinal datebaselerini makul teklifle satıcam..

Ayrıca elimde 2k - 10k arası silkroad sayfaları bulunuyor fiyat teklifi verenlere satılır..

MagicSro.Org Domaini satılık bir çok oyuncu tarafından bilinen magicsro domaini satılıktır..

Fiyat için teklif alıyorum bu sektörü bıraktığım için artık bana lazım değil..

Ayrıca Avangers - Magicsro - M-sro - Tera orjinal datebaselerini makul teklifle satıcam..

Ayrıca elimde 2k - 10k arası silkroad sayfaları bulunuyor fiyat teklifi verenlere satılır..

Benden para istemiyormuşun :D

+1 +1 :D Yahu joymaxı karşıma alamam devamlı sayfalarımı kapatıp duruyor en iyisi çekilmek ^^

Bu adamlar bu işin peşini bırakmaz daha kanka :)) , Bıktırasıya kadar devam sonrası belli piyasayı bitiricekler steam gelicek en son %50 payla alıcak :) olan olucak

Silkroad sayfalarını başka bir isime dönüştürüp; bir web sitesi açıp, sosyal hitle yükselebilirsin. :) (Eğer, facebook takipçileri organikse.)

Silkroad sayfalarını başka bir isime dönüştürüp; bir web sitesi açıp, sosyal hitle yükselebilirsin. :) (Eğer, facebook takipçileri organikse.)
Aman kardo boşver hayat steamde bir süre kalsın bu ilan baktım alan olmuyor dağıtırım hepsini ihtiyaç sahiplerine

Geri