• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mahkemeyle ilgili soru

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xector291
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Xector291

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Mar 2014
Puanı
0
Arkadaşlar 3 4 gün önce sunucu alırken
https://www.maxigamerz.com/members/emirhanemir/ bu şahıs tarafından dolandırıldım bunu yanına bırakmamak için mahkemeye gittim ve tam sorgu başlatıyodum ki
sorgu para hatırdıgım hesabın sahibi olan annesi çıktı ben parayı yatırmadan önce buna sormuştum "hesap ismi" dimi diye aynen demişti şimdi kanıt olarak bunu göstersem mahkeme bunun adına açılır mı ?

Dolandırildigina dair gerekli kanitlari burada da paylaşırsan o kişiyi siteden uzaklaştırırız. Eğer varsa böyle bir şey.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o bu işe başlarken uyarmıştım onu milleti kazıklama diye öyle birşey yapmam demişti 1 ay olmadan böyle bi konu düşüncelerimi doğrulamış oldu

onca işini iyi yapan yerler varken oraları bulmak zor mu oluyor

Arkadaşlar 3 4 gün önce sunucu alırken
Profil bilgileri: EmirhanEmir - MaxiGame MMO MMORPG MMOFPS FPS RPG Online Oyunlar Flatformu bu şahıs tarafından dolandırıldım bunu yanına bırakmamak için mahkemeye gittim ve tam sorgu başlatıyodum ki
sorgu para hatırdıgım hesabın sahibi olan annesi çıktı ben parayı yatırmadan önce buna sormuştum "hesap ismi" dimi diye aynen demişti şimdi kanıt olarak bunu göstersem mahkeme bunun adına açılır mı ?

sen rahat ol bilader mahkeme acıldıgında kim oldugu fark etmez. düşerler peşine davanı gericek diye .
dolayısı ile seni dolandıran kaç yaşında olduguna bakılmaksızın ağır tartaklanma süret sağlam ceza alır ailesinden.
cekersin mahkemeyi geriye uzlaşmak istemiyorum dersin tüm masraflarıda karşıya yaslarlar. oh mis .
tabi bu arada senin zararda tanzim edilir. sen yeterki haklı ol iflağını sökerler onun her türlü.
Not masraflar avukatlar ve mahkeme dail en az 10 tl .
Hızsızlık ve dolandırıcılık suçlarına bakan avukatlar biraz tuzludur ^^ Ciddi anlamda mahkeme açtıysan vay o cuğun haline dolayısıyla ailesinin haline.
Bu arada sakın uzlaşmak istiyormusun soruna evet deme tüm masraflar sana kalır. ^^

Dostum ben avukat katibiyim detaylı bilgi almak istersen özel mesajdan ulasabilirsin yada cep telefonu kullanıyorsan hattım faturalı özel mesajdan numaranı yaz ben sana elimden geldiğince yardımcı olurum bu konularda acayip titizimdir :)

facebooktanda engellemiş sohbetten anlarsınız zaten

----------

sen rahat ol bilader mahkeme acıldıgında kim oldugu fark etmez. düşerler peşine davanı gericek diye .
dolayısı ile seni dolandıran kaç yaşında olduguna bakılmaksızın ağır tartaklanma süret sağlam ceza alır ailesinden.
cekersin mahkemeyi geriye uzlaşmak istemiyorum dersin tüm masraflarıda karşıya yaslarlar. oh mis .
tabi bu arada senin zararda tanzim edilir. sen yeterki haklı ol iflağını sökerler onun her türlü.
Not masraflar avukatlar ve mahkeme dail en az 10 tl .
Hızsızlık ve dolandırıcılık suçlarına bakan avukatlar biraz tuzludur ^^ Ciddi anlamda mahkeme açtıysan vay o cuğun haline dolayısıyla ailesinin haline.
Bu arada sakın uzlaşmak istiyormusun soruna evet deme tüm masraflar sana kalır. ^^

Dediklerini uyguladığım zaman cebimden çıkıcak max fiyat ne olur ?

EmirhanEmir forumdan sınırsız uzaklaştirilacaktir.
Ayrica böyle dolandirici kişiler ile işbirliği yapmayın, daha kendisine ait banka hesabi bile olmayan kisilere güvenmeyin..

----------

Telefondan giriyorum biri emirin profilini link olarak atsın.

----------

Atıldı.

Bu konuyu görünce yusuflar bıdaha hırsızlık yapamaz merak etmeyın :D beni duyuyosan bebe işin bitti pislik :D şimdi onlar düşünsün

Açar.Sonra başkasını dolandırır falan filan uzar yani.
Adventurous' un dediği gibi sağlam yerler varken neden bu çakallar? Kafamda deli sorular...

Bayadır uzaktım vps işlerinden 1 sene kadar facebookta sunucu satan var mı diye durum paylaştım bu ekledi beni gameraredanmış falan bende kontrol etmedim fazla saflığıma geldi neyse bişey kaybetmedim ama o kaybedicek yarın ilk iş gidicem davayı vericem

----------

Bu konuyu görünce yusuflar bıdaha hırsızlık yapamaz merak etmeyın :D beni duyuyosan bebe işin bitti pislik :D şimdi onlar düşünsün

Emek hırsızlığı resmen kaybettiğim para çok büyük bi mevla değildi ona dua ediyorum :D

Yeni bi hesap açar yüzsüz herif

Dostum başka bir hesap açsa bile anlaşılır sen dert etme. O adamın artık bu forumda yerinin olacağına ihtimal bile vermiyorum. Kahraman abinin dediklerini harfiyen yaparsan tahminimce sadece dilekçe parası verirsin o da 7 lira falan bir şey. Arzuhalciler yazarlar düzgün bir şekilde.

190 lira bu zamana göre bence büyük sayılcak bi mevla böle veledlere pabuc bırakmayın elinde dava açma imkanı varken direk dava aç sonuna kadar kanıtlarınla birlikte haklısın durman hata aç davanı

Dava açarsın bu çocuğun evine ihtar gider yada polis almaya gelir ilk postayı orada yer.
Ailesi durumu anlayınca seninle irtibata geçer polis vesilesiyle paranı geri alabilirsin uzlaşmak isterlerse.
Uzlaşmak istemezlerse tazminat davası açıp 190 değil 1990 bile alabilirsin üstüne davayı her türlü sen kazanırsın ailesine mahkemeden 5-6 bin liralık bir masraf çıkar. Ve çocuğun yaşı reşit olmasa bile bu olay siciline işler yüz kızartıcı ifade olarak geleceğinde hiç bir devlet bölümünde çalışamaz özelde de sicilinde o ibareyi gören zor iş verir (şahsen ben vermem)

Iyi forumlar.

Geri