• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mail adresi :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
gmail outlook gibi firmaların kullanıcı sayısı fazla olduğundan mail adresi alırken zorluk çekiyoruz her mail adresi alınmış düzgün bi mail adresi arıyodum uzun süredir açık olan ücretsiz mail desteği sunan bi firma varmış http://www.mail.com/int/ üyelik almadan önce bi danışmak istedim mail herşeyden önce facebook twitter ... gibi sosyal medya adreslerinin ilişkilendirildiği için güvenlik çok önemli sizce nasıl bi firma bilen kullanan var mı ? hesap güvenliği falan iyimidir çalınma durumu falan ne biliyim işte anladınız siz demek istediğimi :D

nasıl bi site bilmiyorum ama yanlızca o domain için milyon dolarlar dökebilirler mail en çok arananlardan biri

yani böyle bir site bi yanlış yapmaz diye düşünüyorum ama yinede bi araştır derim :)

En sağlam gmail al birkere kurtul, eskisi gibi değil çok donanımlı ayrıca.

Gmail al dandik nickli al

Arkasında google var sonuçta,her ne kadar mail içeriğimiz reklam malzemesi olarak kullanılıyor olsa da en azından anonim paylaşıyorlar.

İsviçreden mail host almıştım oranın büyük bir şirketinden domain adresine bağlayıp kullanıyordum sanırım sağlam işler için kullanıcıksan istersen senin için araştırırım

Geri