• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mail Değiştirme

Chatlak Emir

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Nis 2015
Puanı
40
arkadaşlar merhaba

clash of clans ta kullandığım gmail adresimi değiştire bilirmiyim ?? internette bakındım ancak tam anlamıyla bulamadım ingilizce bişeyler buldum ingilizce bilgim yetmedi ondada :pff böyle bir işlem yapıla biliyormu bilen varsa anlatırsa sevinirim

#Edit konuyu açtıktan sonra yardım bölümünü gördüm kusura bakmayın

Son düzenleme:
Maalesef böyle bir şey henüz mümkün değil. Fakat mantıken düşünürsek, iOS üzerine aktarıp başka bir Android cihaza tekrar aktarılabilir. Böylelikle Gmail üzerinden değiştirmiş olabilirsin.

Maalesef böyle bir şey henüz mümkün değil. Fakat mantıken düşünürsek, iOS üzerine aktarıp başka bir Android cihaza tekrar aktarılabilir. Böylelikle Gmail üzerinden değiştirmiş olabilirsin.

hmmm o zaman bi apple bulmam lazım bu benim için baya zor olacak herkes android kullanıyor bizde :D yada aynı gmail de kalsın yapacak birşey yok :D

hmmm o zaman bi apple bulmam lazım bu benim için baya zor olacak herkes android kullanıyor bizde :D yada aynı gmail de kalsın yapacak birşey yok :D

Eğer Supercell firmasına durumu bildirecek bir mail atarsan, geri dönüş yapacaklarını düşünüyorum. Kimse bu tür sebepten oyuncu kaybetmek istemez.

Geri