• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Makine bazlı öğrenme sistemi

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
21obwad.png

Selam ahali.Riot Games'in geliştirmekde olduğu " Makine bazlı öğrenme sistemi " olarak adlanırdığı sistemi tanıtacağım.Hoşuma gitmedi ama neyse tanıtalım :pff:

Biliyorsunuz ki oyunda rapor etme sistemi bulunmakta.Ki ben hiç ama hiç inanmıyorum bu sistemin çalıştığına :ent
Neyse,rapor ettikten sonra Riot Games bu rapor edilenleri sıkı bir şekilde denetliyor"muş" eğer suçlu bulunursa ceza alıyor"muş".
Şimdi ise yeni bir sistem geliyor,onuda aşağıda tanıtalım hayde:pcorn

Bu sistem oyunda küfür eden oyunculara hitap edecek.
Şöyle ki; benim gibi kendini o anda tutamayan veya "çocuk" olarak tanımladığımız bol bol küfür eden kişilere o anda ceza verecek.Yani küfür ettiğimiz anda cezayı yiyeceğiz suratımıza suratımıza :angry:
Gelelim kötü yanına,sistem işte.Eee Riotta o kadar kişiyle nasıl ilgilenecek ki ? Bot olacak haliyle.Yanlışlıklar kesinlikle olacaktır.Örnek verecek olursak eğer,ben bir arkadaşımla girdim diyelim oyuna.Arkadaşımız sonuçta,küfürlü konuşabiliriz her an.İşte orada biraz sıkıntı var.Bot diyoruz sonuçta nereden bilsin bizim arkadaş olduğumuzu hep böyle konuştuğumuzu :-x Size tavsiyem her an iletişimde olmanız.Skype,TeamSpeak gibi programlarla iletişim içinde olmanız lazım gibi.Yoksa kazaya kurban gideceksiniz gibi gözüküyor :pispis Neyse anladınız umarım beni,anlamadığınız bir nokta olursa alt tarafa yazın çözelim,halledelim :'(

[ACIKLAMA]Bu konuyu haber sitesinde görüp kendi cümlelerim ile açtığım bir konudur.[/ACIKLAMA]

[MENTION=242310]AraNeL[/MENTION] eee ne yapalım biz şimdi ? gıkımızı çıkartmadan oturalım mı köşede :haha

ben bu sistem geldiğinde ilk ban yiyenlerden olurum :D lucian mid ap giden adama aferinmi diyeyim supporta lb alıp oyunun ilk 10 dakikasında 5 kere ölüp full ap kasan adama ne diyeyim içini dökeceksinki rahatlayasın:D neyse euw dayım türkçe konuşursak sistem algılamaz herhalde :D :D

ben bu sistem geldiğinde ilk ban yiyenlerden olurum :D lucian mid ap giden adama aferinmi diyeyim supporta lb alıp oyunun ilk 10 dakikasında 5 kere ölüp full ap kasan adama ne diyeyim içini dökeceksinki rahatlayasın:D neyse euw dayım türkçe konuşursak sistem algılamaz herhalde :D :D

Her sene euw'den tr'ye boşuna mı geçişleri açıyorlar,garanti oradada işler :D

Been feed liyene ve yanlış yere gidene aşırı sövüyorum ya :D

Geri