• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mancini ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan iGivenUp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

iGivenUp

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
14
arkadaşlar illa ki takımın bu gidişatının arkasında suçlu birisi var. sizce bu mancini mi ? yada mancini hakkında ki düşünceleriniz neler ?

Mancini den şikayet etmek yanlış bir düşünce bence çünkü takımı o kurmadı takımı kuran fatih terimdi.Bunun en büyük suçlusu yönetimdir.Fatih terim takımı daha çok ofansif ve atak oynatıyordu takım o düzene göreydi,mancini savunmaya daha çok önem veriyor ve sonucunda galatasaray kazanamıyor.Atak olarak başlayan bir takımda defansı güçlendiremezsin ; nedeni sen ofansif ve atak takım oyuncuları alıyorsun savunmada işleyen adamın az. Oyuncularda bu işten sıkıldı gibi çünkü bazı oyuncular istemedikleri yerde oynatılıyor ve başarısız oluyorlar. Bu yüzden mancini bence suçlu değil kendi takımını kurabilseydi herşey farklı olabilirdi.Son olarak yanlış bir transfer politikası izlendi bence.Bir fenerbahçeli olarak izlenimlerim bunlar.Galatasaray bu senede şampiyon olabilirdi ama fatih terim gitmemeliydi.

takımda suç sadece mancini deil mancinin hatası oyun içerisindeki değişiklik şuanda takımda bir bozukluk var buda aralarındaki bağ tamamen kopmuş ve takım olmayı bırakmış futbolcular başta selcuk , sneijder , drogba , burak ,eboue
hepsi tek bireysel çıkıp takım oyunu oynuyor buda sıkınyı oluyor bunun sebebi büyük çoğunluğu yonetim sonrada mancini takımı birlik içerisine sokamadılar ve sokan adam mesela ali dürüst-abdulrahim albayrak - fatih terim bunları gönderdiler fatih terimin gitmesini anladımda bu diğer 2 ismin gitmesi çok çok yanlış yerleri doldurması zor ve aldıkları saçma sapan adamlarda bunu dolduramaz şuan yönetimin içinde gruplaşma var zaten büyük ihtimal mayıstaki seçimlerde bunlar değişir ünal aysal gidermi belli olmaz ama tek başına egemen bir oylama götürmez orası kesin

Yönetim gitdeydi Terim in ekibi kalsaydi keske inan yine bu sonuclar alinmazdi.

Devre arasinda teknik adam degismekte ne demek ?

Bu sonuclarin hic birine sasirmiyorum,sadece uzuluyorum ve asil uzulmesi gereken kisiler gs'nin kaymagini yemekteler.

Suçlu bence ne Mancini ne Ünal Aysal Mancini bu takımı kurmadı ona 1 sezon daha şans verilmeli Ünal Aysalda son zamanlardaki en iyi başkan takımı ipten aldı 2 sene şampiyon yaptı yaptığı transferlerde ortada

Ben hiç kimsenin yorumunu okumadım,zamanım yok kusura bakmayın.
Yenince nasıl takım yendi diyorsak yenilince veya düşüşe geçince de tek bir kişiye maal etmek çok büyük hata olur...Elbette teknik direktör farkı olacaktır.Fatih Terim neden başarılıydı ? Uzun yıllar Galatasaray'da olduğu için.Mancini Türkiye'ye yeni geldi.Normal bence.

Galatasarayın bu sezon özeti:
Ani hava değişiminde olunan grib.

Eğer başka sebeb arayan varsa onuda takımı gribe sokan kişidir. Ne oyuncular ne teknik yönetim.

Eğer Mancini hatalıysa neden takımla bu kadar uğraşsın? Bir sezonda takıma uydurmadığı taktik düzrni kalmasın?

Eğer Fatih Hoca hatalıysa nasıl bu takımı üst üstte şampiyon yaptı?

Takıma Feliphe Melo gibi saglam oyuncular lazım.Macları izliyorumda çogu oyuncu hiç yetenegini ortaya sermiyor.

Suçlu olanlar rehavete girmiş futbolculardır.En basitinden selçuk'a burak'a ve umut'a bakalım,sene başında kesin kazanırız havasıyla öyle geniş öyle rahat oynadılar ki onlar yüzünden pek çok deplasman maçında puan kaybettik.Aynı şekilde vakti zamanı dolmuş hakan balta ve drogba hala daha takımda oynatılıyordu.Ben bir Galatasaraylı olarak bu sene Galatasaray'ı hiç bir maçta bir güç olarak görmedim çok zayıf bir takım haline geldi çünkü.Önümüzdeki sene bir çok futbolcunun değişmesi gerekiyor ki bizlerde bu takımın Şampiyonlar Ligindeki ciddiyetini anlayalım.Manciniye birşey diyemiyorum takımdaki oyuncular sezon başında o seçmedi,takımın sezon sonuna kadarki planlamasını o yapmadı ve takımı aldığında zaten rezalet bir haldeydi fazla düzeltme şansı yoktu.Onun hakkında yorum yapabilmek için önümüzdeki sezonun ilk yarısındaki performansına bakmak lazım.

Geri