• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maokai Buildi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Jungle Olarak MaoKai aldım fakat internetteki buildler pek hoşuma gitmedi

Örnek Verirsem Manası Cok Cabuk Bitiyor Mana Buff'um oldugu taktirde cok cabuk bitiyor Tanrıcanın Gözyaşı alsam iyi gidermi onuda (Göz tarzı İtem adını unuttum) 'a tamamlarım vs vs

Siz Jungle İçin Güzel Bi Build Sölermisiniz?

Kendi Yaptıgım Build :

hunters-machete.gif
health-potion.gif
health-potion.gif
health-potion.gif
health-potion.gif
health-potion.gif

spirit-stone.gif
--->
spirit-of-the-ancient-golem.gif
tear-of-the-goddess.gif
---->
archangels-staff.gif
Sonra Ya Bu
sunfire-cape.gif
Yada Bu
thornmail.gif
Sonra
warmogs-armor.gif

Gank İçin Aldıgım Ayakkabı :
boots-of-mobility.gif
Veya
ninja-tabi.gif

Karsıdaki Büyücünün Durumuna Göre
thornmail.gif
Yerine
spirit-visage.gif
Alabilirim.

Son düzenleme:
Kırmızılar= Magi Pen Sarılar =armor Maviler= Magic Resist veya ap ama scal olsun level başına yani büyüklerde normal ap

ilkten aldıgım 300'luk itemi birşeyle birleştirmimmi ?

Ayrıca Sırası böylemi :)

Bide ayakkabı ne alayım

Son düzenleme:
Onu ap veren ile birleştir veya hp o resimi koymamışım sori :D ayakkabı mr verende olur hız verende sana kalmış o anki duruma göre değişir.

Benim şahsi fikrim Mao jungleda mana sorunu çekmiyor, eğer campleri kesmek için skill boşaltmıyorsan. Arcangel gereksiz benim açımdan onun yerine illa magic damage istiyorsan abbys yeter sana.

Arcangel gereksiz , Sunfire iyi gider , Maokaiye tank yada offtank kasılır genelde jungle için .. İllede ap çekicem diyosan abbysal scepter çek .. Mana konusuna gelicek olursak skilleri boşaltma basic attack yap sunfire aldıktan sonrada rahatlarsın yani bir süre sonra

season 3 ile artık moakai kullanan kalmadı turnuvalardan özenen playerlar xin-jarvan-leesin bu üçlüyü kullanıyorlar bir de kayle

gang için illa bi ayakkabıya gerek yok stun veren skiliyle gayet güzel gang atılır. rakibe göre ninja tabi yada merkür ü al derim

season 3 ile artık moakai kullanan kalmadı turnuvalardan özenen playerlar xin-jarvan-leesin bu üçlüyü kullanıyorlar bir de kayle

Farkımızı Yaratalım Diye Düşündüm Xin Lee Sin Oynarım Fakat Maokainin Jungle Olanakları daha iyi gibi geldi.

----------

wriggles-lantern.gif
sunfire-cape.gif
warmogs-armor.gif
aegis-of-the-legion.gif

vs vs gidiyorum kısaca TANK'a bağlıyorum gayette güzel oluyor . :)

----------

gang için illa bi ayakkabıya gerek yok stun veren skiliyle gayet güzel gang atılır. rakibe göre ninja tabi yada merkür ü al derim

o anlamda demedim bazı durumlarda 3 koridordada karsı team iyi pushluyor 3'ünede yetişmek için Alabilirim diye düşündüm.

Geri