• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MarcioDemirci # Röportaj # 19 Aralık 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
maxigamelogo.png

Yaşadığı Şehir : İstanbul / Sultangazi

Memleket : Aksaray / Ortaköy

Meslek : Öğrenci + YT

Tuttuğu Takım : GalataSARAY

Burcu : Oğlak

lblwj.png

Hobileriniz : MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Dostluk, strest atmak, eğlenmek, ağlamak, gerçekleri görmek ve bilgi edinmek için yani bu soru " Suyu hangi amaçla kullanıyorsunuz?" gibi oldu. Maxigame çok geniş bir platform olduğu için aradığın her çeşit konuyu ve her şeyi insanı bulabilirsin o yüzden seviyorum bu forumu.

Fobileriniz :Örümcekten bir korkarım akıllara zarar. Odada bir örümcek göreyim her santimine ilaç sıkarım. Dur la fobimin nasıl başladığını da spoiler içinde anlatayım.

Bir gün Timur isimli arkadaşımla karınca avlamaya, sinek avlamaya başladık, avlayıp örümcek bulup ağına atıp nasıl yediğini izleyecektik fantaziye bak arkadaş daha çocuğuz ne yapak. Sinek kanatları ve ayaklarını kopartıp büyütecle yakardık dengesiz gibi hareketlerimiz vardı. Sonra arkadaş saçma sapan bir fikir ortaya attı gel örümcek besliyeyim evlerimizde nasıl olsa kolay besleniyor sinekleri öldürüp atarız her gün diyor bak bak. O zaman da Örümcek Adam'ın filmleri rağabette millet gaza gelmiş filmi izledikten sonra ağaca falan tırmanıyor dengesizler bizim düşümcemiz de örümcek belki şans eseri bizi ıssırır da örümcek adam oluruz. Neyse gaza geldik arıyoruz örümcekleri, büyük bir örümcek arıyoruz normal de değil. Arkadaş bir buldu baş parmağının başı kadar nal gibi aldı onu bende hırs yaptım 10 - 15 tane örümceği bir araya topladım besliyecem. Embesil gibi salya sümük güle güle sineklerin kanatlarını kopartıp kaba atıyoruz canlı canlı yemesini bekliyoruz. Neyse akşam ezanı okundu hava kararmaya başladı arkadaş evine ben evime ben yemek yiyip dışarı çıkacam daha saklanbaç falan oynayacaz. Kabı aldım odanın köşe tenha yerine koydum kabın kapağı da gevşek üstüne sözlük falan koydum açılmasın diye. Neyse dışarı çıktım saklanbaç oynadık, kızlara sümük falan attık beyinsiz beyinsiz şeyler yaptık sonra evlere tekrar çekildik. Ulan ev de ne göreyim kabın küçücük bir yerinde açıklık varmış 10 - 15 tane örümcekte çıkmış içinden ben korkumuyorum bu durumda bakıyorum tavanda falan dolaşıyor teki bir tanesi ağ örme çabalarında neyse hayal kurarak uyumaya başladım hayal ettiğim şeyde örümcek adam olur muyum acaba bak bak salağa bak. Sabah kalktım okul merasimi okula git taso oyna geri gel önlükle salya sümük koştur sağa sola. Sonra internet kafaye gazla GTA Vice City akıyoz. :D Abiii silah şifresi neee? diye klasik sorular. :D Aklıma bir den örümcekler geldi internetin arama motorunu açtım "örümcek neyle nasıl beslenir" yazdım. Araştırıyorum araştıyorum resimlere de bakayım dedim ulan ne göreyim Arif'in UTD'ye attığı golü ararken nereye geldim gibi oldu

Bunları gördüm biraz daha araştırdım videolar falan izledim ben mala bağladım Örümcek adam hayalleri gitti büyük bir korku sardı beni ev de 15 dişleri keskin örümcekb eiylk. Masanın süresi sonsuza kadar uzasın istiyorum o derece eve gidecek cesaret kalmadı annemede diyemem babama hiç diyemem " Baba ben şey 15 tane örümceği odaya saldım örümcek adam olacaktım onlarıda besleyecektim ama bunlar zehirliymiş kolum falan felç olabilirmiş - Afferim iyi b*k yedin! " gibi bir cevap beklerdim babamdan. Neyse masanın süresi bitti evin yolu bizi bekliyor. Eve gidiyorum bizim mal arkadaşa söylüyorum böyle böyle bana verdiği cevap "Oğlum ben benim örümceği attım yazık günah lan hayvanlara" bir de vicdani azap çektim onun yüzünden. :D Eve geldim annemin klasik azarları " İve niye geç geliyon okuldan çıkınca direk gilemiyon mu bilmiyon mu beni merak içinde bırakıyon çorapları çıkar ayağını elini yüzünü yıka gel sofraya. Hoş geldin okul nasıl geçti? :D" önce bir azarlar sonra hal hatır sorar. :D Neyse konuya dönelim annem azarlıyor falan ama ben annemin sesini duyamıyorum neden içerideki 15 örümcek ebeme selam söyleyecek. Yemeği yedim ve ders vakti diye bir ses annemden çıktı. Odaya ufaktan ufaktan gidiyoz ben annemin terlikleri aldım odaya girdim. Sağa sola bakınıyom aval aval iki de bir saçımı kaşıyom belimi kaşıyom acaba örümcek falan mı var diye. O gün ne akşam oldu ne sabah gün bitmiyor planlarımda örümcek öldürmek vardı ama bulamıyom çakalları. :D Neyse ödevlerimi yaptım diyip kaçtım dışarı saklanbaçlı - yakalanbaç diye bir oyun bulmuş biri onu oynuyoruz zevklide oyun. :D 2 grup oluyor teki bir bölgeye oturuyor 100'e kadar sayıyor sağa sola bakmadan diğeri de kaçıyor ebeleme falan yok bunda yakalayıp bölgelerine götürüyor kaçan grup yakalanana dokunursa kurtuluyor kaçıyor dengesizce koşma oyunu kısacası. :D Neyse akşama kadar oynadık akşam ezanında eve gitmedik uyku vakti gelince eve gazla eve gittim uyku vakti gözümden uyku akıyor ama korkuyorum odaya gitmeye gene terliklerle girdim herkesin uyumasını bekliyorum o arada da sağa sola bakıyorum örümcek var mı diye bir yerden de bir umut yeşeriyor belki de hepsi evi terketmiştir bahçeye evlerine gitmiştir diye bir yandan da yusuf yusuf bastırıyor o resimler videolar aklıma gelince. Herkes uyuyunca odadan sessizce çıktım koridora kıvrıldım tam tuvaletin önüne. 1 - 2 saat uyumuşumdur galiba babam da tuvalete kalkmış beni görünce adam korkmuş galiba bağırma sesini duydum "Hoyt lan hey bune lan :D" ışığı açınca beni gördü beni de uyandırdı o garip seslerle. Babam beni görünce söylediği şey sizce ne olabilir? :D Dur la söyliyeyim "Lan oğlum salah mısın tuvaletin önüne tünemişin." Ben de hemen salağa yatıyom "Ben de bilmiyom ne zaman geldim buraya yaaaa" babam hemen " Hadi yatağa yarın okul var salah salah işler yapma." dedi

Ben de hemen tuvalate girecem çok çişim var diyip tuvalete girdim uykulu uykulu çiş yapıyorum yavaş yavaş babam arkadan hadi lan deliğe mi düştün diye konuşuyor. Benim de tuvaletteki huyum şudur sağa sola bakarım sağa baktım sonra sola bir baktım hani şey olur ya aniden korkarsın eliktirik çarpmış gibi olursun banada o oldu beyin fonksiyonlarım durdu birden soğuk terler akmaya başladı o bir saniyelik zaman dilimde, sola bakınca örümceği gördüm işiye işiye kaçımaya çalışıyom babam diyor lan nabıyon nabıyon. Örümcek var korkuyorum ısıracak ölecem demeye başladım saçmalıyorum korkudan videolar aklıma geliyor. Sonra babam girdi tuvalete örümceği öldürdü ( dıttırı dııııttttt kahraman baba modeli. :D ) Annem falan uyandı ne oldu ne oldu teleşlı telaşlı geliyor. Emre örümcekten korkmuş bende öldürdüm. Annem hemen başladı söylenmeye uykuluykan bile söylene biliyor bu annemin yeteneği. :D Bu örümcekler nereden geliyor ya camdan mı kapıdan mı off off çok pis binada oturuyoruz. Hemen ardından binadakilere sallamaya başladı yok şu 18 numara şöyle pis 20 numara şöyle pis. Babamda hadi hadi yataklara tuvaletimi yapacam daha ne bekliyorsunuz bende benim odaya girdim yorganın heryerini ayarladım boşluk olmaksızın kendimi küçültüp uyudum. Sabah annem beni kaldırdı okul için ve örümceği gördü o arada da gene söylenmeye başladı biliyorsunuz gene binaya, komşulara ve babama sallıyor. :D Ben okula gittim gene taso oyunları okul çıkışı saklanbaçlı - yakalanbaç eve geldim odam tertemiz annem söyledi bana senin odandan bir sürü örümcekler temizledim falan anlatıyor öyle bende sevindim ama hala korkarım odadamdan bakın 10 - 11 yıl geçmiştir ama hala onlardan 1 tane odamda kaldığını ve yaşamını sürdürdüğüne inanırım ve korkarım. :D İşte örümcek fobim böyle başladı bitmekte bilmeyecek gibime geliyor.

Forumdaki İlk Nickiniz :
Marcio ( Ümit bey abimize özel mesaj olarak attım şifresini unuttuğum için hatta mail şifre hiçbir şeyini hatırlamıyorum yardımcı olup bana şifresini falan verirse sevinirim. Saygılar Ümit Bey abicim. :D )

Silkroad İle Tanışması : La ne uzun zamandı silkroad ile tanışmam hiç sorma oraları gözlerim doluyor. Neyse anlatayım forumda konu vardı orada da yazmıştım dur onu bulayım yapıştırayım çok uzun bir yazı mübarek.

İlk oynadığım günü hatırlamıyorum ama 2 server vardı onu hatırlıyorum.
Ben Aege'de başlamıştım. Oyundan hiçbir şey anlamıyordum. Kafama göre takılıyordum. Level atlayınca tüm internet kafe toplanıyordu dibimiz de şekilli şekilli görüntüler çıkıyordu level atlayınca. Sonra oyundan birisinde köpek gördüm deli gibi para kasmaya çalışıyorum 1m yapacağım hayalim de bu var. HP MP bilmezdim öldüğümde yerden şehre gider öyle gelirdim sonra diğer olduğun yerden kalkmayı bulunca öyle devam ettim. 1 canavar keserdim 2 dakika otururdum. Neyse 15 level'e kadar böyle otura kalka gittim. Sonra pot denilen şeyleri keşfettim onlardan almaya başladım. 16 level olunca Bandit'e koştuk nedeniyse arkadaş bana "Oğlum Bandit'te poh gibi para çıkıyor koş la koş" dedi bende hevesle oraya koştum. 6-7 kişi vardı Bandit kalesinin olduğu yerde ben de internetteki arkadaşlarla gittim para kaynıyor yer millet level atlamaya gidiyor oraya biz para toplamaya gidiyoz. Sonra adamlarda uyuz oldu bize paraları toplamaya başladı bizde adamlara küfür ediyoruz yapabileceğimiz bir şey yok aga adamlar bu işin uzmanı olmuş. Tabi küfürlerden o adamlardan biri demez mi "Oyunun sahibi benim abimin arkadaşı, sizi oyundan attıracam buradan gitmezseniz" dedi biz de tabi bir şey bilmiyoruz oradan topuk yaptık gittik. Benim elimde 200k var köpeğe bakıyorum 1m bugünlük bu kadar dedim akşamın 23:00'ında eve gittim üstüm leş gibi sigara kokuyor nedeni de internet kafe de herkes sigara içiyor aga babam kıllandı beni internete göndermedi para da vermeyi kesti. Ben 1 hafta boyunca internete gidemedim uyuyorum aklımda kılıç kalkan karakterim okula gidiyorum kılıç kalkan karakterim hep aklımda o oyun var. Babama deli oldum gittim evden oyuncaklarımı ne var ne yok hepsini aldım site de sokakta önüme gelen çocuklara sattım. Para kazanıp internete gidecem hayalimde bu var o köpeği alacam rüyalarıma giriyor aga başka kurtuluş yok. Neyse tasolarımı misketlerimi sattım da 1-2 TL kazandım hemen internete koştum oyuna girecem. İnternete bir gittim arkadaşlarımı hepsi köpekleri almış 30 leveli geçmiş aduket atıyor diyorum. Arkadaşa diyorum "Lan oğlum nasıl aduket atıyon" arkadaşta "Oğlum 30 level olduk bir tane büyü açıldı aduket atıyoz" dedi. Ben iyice hırslandım. Oyuna girdim çakilere gittim. 2 saat boyunca kestim toplam param 700k oldu. Bir tane daha çaki kestim yerden sarı bir şey parlıyor ama çok güzel aldım açtım çantamı bir baktım elixir weapon yazıyor böyle yere atıyom bakıyom "nasıl parlıyon lan bu" diyorum kendi kendime hemen atçıya koştum bu çok para eder düşüncesiyle elimdekini sattım 20k verdi gene gözümde çok paraydı ilk defa böyle bir eşya dan fazla para kazanmıştım. Neyse sürem bitti bende kalktım hemen diğer eşyaları satmaya çalıştım ama satılmıyor. Üstümde bu arada leş gibi sigara koyuyor kokuyu babam fark ederse internete gittiğimi fark edecek bu sefer kafamı kıracak. Gittim çimenlere süründüm çamura yattım her şeyi yaptım sigara kokusu gitti eve gittim bu sefer annem üstünü niye bu kadar kirlettin diye bağırdı çağırdı. Üstümü falan değiştirdi gitti banyoda da beni iyi bi keseleyip yıkadı cillop gibi oldum. Neyse öğle vakti oldu anneme dedim "anne arkadaşlarım simit ayran yiyip içiyor bende acıkıyom internete de gitmiyom para verir misin" dedim tabi anne yüreği dayanamadı ben okula giderken "5 milyon" verdi varya hayatımda gördüğüm en büyük paraydı daha önce hiç elime almadım o kadar para deli gibi koştura koştura okula gittim. Okulun bitmesini bekliyom bitse de internete gitsem 5 milyonum da var 5 saat otururum bir sürü para biriktirip köpek alırım okulda deftere kurt resmi çizmeye çalışıyom çizemiyom ama güzel görünüyordu gözümde. Sonra köpek ismi aramaya başladım aradım aradım sonunda ismi buldum internette o zamanlarda half life ünlüydü oradaki delici isimli silahın ismini koyacaktım köpeğimin ismini __delici__ koyacam her şey tamam okulun bitmesini bekliyom. Son ders geldi zilin çalmasını bekliyom öğretmen tahtaya ev ödevi yazıyo matematik ben hiç oralı bile değilim neyse zil çaldı arka taraftan koşa koşa dışarı tam çıkacaktım ki hoca durdurdu " Emre ödevini yazdın mı?" bende "Evet öğretmenim" dedim hoca belli ki biliyor yazmadığımı "Defteri çıkar bakacam" dedi. Ben defteri bir çıkardım yarım yamalak defter ev ödevini de yazmamışım hoca bir oturttu sıraya "O ödevlerin hepsini deftere yaz sonra 2 tane daha ödev yazacam onlar yarına kadar gelecek" diyince ben de mecburen yazdım aklım silkroad da kurt ta hızlı hızlı yazmaya çalışsam da yazamıyorum el yoruluyor hemen. Neyse 2 ödevi de yazdım saat oldu 6 hava ufaktan karanlıklaştı. Ben hemen eve koştum önlüğümü çıkardım dışarı arkadaşlarla saklambaç oynamaya diyerekten hemen çıktım. Koşa koşa internete gittim bir masaya oturdum abi bu masayı sınırsız açsana diyince havam değişti neyse oyunu açtık giriş yaptık tak o da ne önüme bir şey çıktı oyundan attı. Bir daha denedim önüme bir şey çıktı gene attı en az 30 defa böyle denedim meğersem oyun doluymuş. Neyse dedim nasıl olsa 5 milyonum var dedim. En sonunda oyuna yarım saat sonra oyuna girdim. Başladım çakilerde para kasmaya baktım para eskisine göre az geliyor yolu izleyerek ilerledim bir baktım sinek gibi canavarlar onları öldürmeye başladım onlardaki parayı da az buldum biraz daha ilerledim bir baktım tek kolu kopuk canavarlara geldim onları kesmeye başladım zorlanıyordum ama kesiyordum baya zaman geçti saat 9 falandı tam hatırlamıyom ama hava soğuktu ve karanlıktı ölüp duruyordum iki de bir parama bakıyordum 800-900 arası bir şey atları keşfettim at alıp gidiyodum oraya daha donwhang'a ışınlanmayı bilmiyordum. Neyse öyle böyle yapa yapa 1m yaptım köpeği bir aldım varya içimde bir şey var patlıyor o derece o kadar mutluyum ki hayatımda bu kadar multu olmamıştım için de enerji patlaması var. Köpeği aldım isim koymayı internetteki arkadaşlardan öğrendim __delici__ koydum köpeğimin ismini acayip mutlu oldum. Dokunsanız mutluluktan aylıyacam. Gidiyom samanlara dalıyom köpekte benle birlikte dalıyor sonra canavarlar kesmeye başladık bir baktım köpek level atladı çok şaşırdım "Anaa bunlarda level atlıyormuş" diye sesli bir şok geçirdim. Neyse köpeğimle bizim kolsuzlara doğru yavaş yavaş ilerledik saatte ilerliyor bu arada saat olmuş 22:00-23:00 arası bir şey zamanım bitecek internetin sahibine "Abi benim 5 milyonum var 1 saat daha oturabilir miyim" dedim adamda "Tamam oğlum sen iste" demişti. Ben daha da multu oldum beni internette bıraksanız orada yatıp kalkardım. Köpekle falan takılıyoz öyle 30 level oldum aduket atacam o gün baya bi mutluydum ama nuke hangisi bilmiyorum kafama göre açıyom hepsini neyse daha da açamıyordum meğersem sp bitmiş sp'nin ne işe yaradığını bilmiyorum ki arkadaş neyse gittim kolsuzlara kasılmaya başladım böyle dev bir kolsuz çıktı şampiyon gördüm nomalini gördüm ama Giant görmemiştim aga vuruyom vuruyom ölmüyor canım hemen azalıyo ben bir öldüm canavarı ölüyken incelemeye başladım o arada canavarda benim köpeğe dalıyormuş fark etmedim. Köpek bir öldü ben varya benimden vurulmuşa döndüm kalbim sızlıyor gözlerim doluyor köpeğim öldü diye ağlıyorum. Kendi hp mi köpeğin üstüne koymaya çalışıyom canlanmıyor. Sonunda saat 12 oldu ben köpeği uyandıramadım hala ağlıyom. Salya sümük ağlıya ağlıya eve gittim babam bir karşıma çıktı "Oğlum sen neredesin saatlerce seni arıyor sen hiç anneni babanı düşünmüyor musun, bu ne lan sigara kokuyorsun sen hala internete mi gidiyon" dedi pat diye bir tokat patlattı ben iki kat ağlamaya başladım. Tabi annemle babam korkmuş tabi o günlerde organ mafyaları baya bir duyuyorduk adam korktu tabi korkutmak amacıyla bir tokat attı tabi ben hala akıllanmadım.

Yaşım 18 seyrekte olsa Silkroad oynuyorum. Bu da benim unutamadığım bir anım. Şunu fark ettim insanlar artık robotlaşmış 8'li karakterler açıp bota koyup oyundan hiç zevk heyecan almadan oynuyorlar. Bence bir şeylerden zevk almalısınız ki hatıralarınız da iyi bir şekilde yer etsin.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? :
Kadir abi vardı sağolsun şere**izden her gün dayak yerdim bu lakabımı ( Marico ) çok iyi futbol oynadığım için koydu. Bakın taaaa 4-5 yaşımdan beri bu isimle çağırılıyorum arkadaşlarımın çevresinde Marcio abi diye ismimi bilenler var. Bir ara yeni yetme çocuklar beni kenyalı falan zannediyorlardı isimde Marcio tende kara. :D Seviyorum bu ismi Marcio, Nobre değil he GalataSARAY'daki abimiz Marcio. Hatta o kadar kararlıyım ki ismimi değiştirebiliyorsam kimlikteki Yunus Emre ismini kaldıracam Marcio Emre Demirci yaptıracam bunu kafaya koydum yaptırabilirim hiçte pişman olmam. :D

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? :Oyunla artık pek aram yokta forumda var. Adam bir şey diyor diğeri de geliyor ona muhalefet oluyor ya deli oluyorum bakın muhalefet olmasına değil anlatayım. X konu hakkında biri A düşünüyor biri B tarşıyor, B düşünen adam bir süre sonra anlıyor A'ya dönüyor A'daki bu sefer B oluyor yani sataşmak için mesaj yazanların arkasına usulca yaklaşıp kafasını avcumun içinde kafrayım sekiz dokuz defa kafasını klavye'ye vurasım geliyor. 3 tane yok ama 1 tane ile idare edin.

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Vücut geliştirme. En büyük neden KIZLAR.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Einstein neyin kafasını yaşıyor diye hayatını yaşamak isterdim.

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Müzik holiganlığını sevmem ruh halime göre dinlerim bir ara yanımda şöyle bir kavga çıkmıştı Rap vs Rock yok siz anlamsızca kafa sallıyorsunuz yok sizde her şeyi hızlı söyliyerek müzik yaptığını sanıyorsunuz dediler sonra birbirine girdiler bune aga? Dert ne yani dinle geç.

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Severim. Öyle çok yeri gezmemişimdir sadece google'dan trafik uygulaması ile Amerika'yı dolaşıyorum. :D Para bulursam ama mutlaka gideceğim ilk yer Afrika ülkeleridir.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Afrika ülkeleri.

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

lblwj.png

Deepblue : Çok sevdiğim adamdır. Neden seviyon lan bu adamı hayırdır sana para mı yatıyor yararı ne? Bilmiyorum adamın bir yaşam çizgisi var o hoşuma gidiyor. "Yaparız" bakın yaparım değil yaparız. Çevresindekilere güvenen bir yöneticidir kendisi işte bize de böyle yöneticiler lazım. İnsanın derdinden halinden anlayan insanlar her zaman sevilir Ümit abiyide yüzlerce kişi sevdiğine göre doğru yolda gidiyor. İnşallah daha büyük projelere imza atarda bizde yanında oluruz. ( Bu arada Ümit Bey abicim benim Marcio isimli kullanıcı şifresine bakarsak çok sevinirim. :D )

Terk-i Diyar : Kahraman bey abimiz beni tanımaz la hatta beni bu forumda tanısa tanısa 3 - 5 kişi tanır onun dışında kimse tanımaz ne silik bir insanım ben. Kahraman Bey abimiz beni bir ara banlayacaktı o gün baya bir yusuf yusuf etmiştim onu da böyle tanıdım. Bir de Kahraman abi ile tanışayım diye Skype'tan 6 ay mı 7 ay önce mi ne S.a. yazmıştım hala cevap yazacak. :D

Antibiotic :

Intensify : Erdeniz bir ara skype buluşması yapmıştı oradaki Deniz ise hayatımda bu adam kadar komik adam görmedim la. :D Forum yönüne gelecek olursak adamın dibi her şeye yardım. Bildiği konuya da yardım eder bilemediği konu'da da yardımcı olmaya çalışır. Böyle yöneticiler lazım foruma ve ülkeye. :D

Eternity : Bir ara ismi xbox720p olmuştu. O günden beri arkadaşımıza zengin gözüyle bakıyorum.

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Yumurta yapmayı öğrendim 2 hafta önce.

En sevdiğiniz renk ? : Hepsini severim çocuğum gibi. Ruh halime göre değişiyor.

En sevdiğiniz film ? : Harry Potter serisi, Yüzüklerin Efendisi serisi, Hızlı ve Öfkeli serisi (Paul Walker Allah rahmet eylesin), Matrix serisi, Yeşil Yol... bu da ruh halime göre değişiyor ama o ilk beş film benim hayatımın filmidir onlarla büyüdükla.

En sevdiğiniz kitap ve yazar ? : Adam akıllı kitap okumadım bugüne kadar büyük mallık yaptığımı düşünüyorum. Güzel kitap önerileriniz varsa ve bu yazıyı okuduysanız söylerseniz özel mesajla sevinirim.

En sevdiğiniz özelliğiniz nedir ? : Özelliğim yok. İlk çıkan bilgisayarlar gibiyim toplama, çıkarma, çarpma ve bölme yapabiliyom o da belirli bir sayıya kadar.

Yaptığınız en büyük çılgınlıklar? : Beğendiğim kıza artistlik taslıyayım diye hareket çekerken 2 metrelik yerden düşüp kolumu kırdım. At arabasının altında kaldım. Kamyonun arkasında hızlıca gidiyordum bisikletle kamyon aniden durunca kamyonun altında kaldım. Yokuştan aşağı bisikletle hızlıca inerken araba çarptı. Kar günü camı yarı açık olan arabaya kar attım araba yoldan çıktı gene bir kar günü motorsikletle giden adamın kafasına kar topu attım adam düşüp yuvarlandı suç benim değil kask taksaymış. :D Bir sürü var böyle en son maceram sopayla bir Wolkswagen Transporter'ın arka camını kırdım. Adam 600 TL alınca benden ve babam bana oğlum sen böyle şeyler yapıyorsun ama bak ben memurum bunları ödeyecek parayı nasıl bulacam diyince o gün aklım başıma geldi olgunlaştım gibi bir şey oldu. Ondan sonra devam ettik ama öyle pek maliyetli işler yapmadık. Pazar tahtalarıyla yolları kapatırdık. :D Aslında bunları bir konuda anlatsam mı anılarımı iyi bir fikir. Herkes anlatır anılarını çok güzel olur.

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Ruhum değil de bedenimin olmak istediği yer at gibi neyse.

Hayatta en çok kıymet verdiğin insanlar? : Ailem. Eniştem bana şunu demiştir: " Annenin, babanın, kardeşlerinin yüzünden çok gördüğün arkadaşın askerlik günü gelince en fazla 1 - 2 kere arayacak ama Annen, baban, kardeşlerin seni neredeyse haftada bir arayacaklar ihtiyaçlarını soracaklar işte bunu unutma ailene değer ver."
Bir de
Cem Yılmaz'ın bir sözü de beni etkilemiştir: " Sen evde ' anneni falan tersleyip kızıyorsun ya? ' yetimhanedeki çocuklar yataklarının kenarına ' ANNE ' yazıyor "

O yüzden Annesini, Babasını veyahut en yakınını kaybedenlerin ölülülerine El-Fatiha.!

Hayvan besliyor musunuz ? : Evet, bir kuş besliyorum. Muhabbet kuşu mavi klasik bir ismi var Maviş annem koydu adını. O ölünce bana çok pis koyacak öyle böyle değil. Sizden de bir isteğim olacak bu yazıyı okuyorsanız çok zor değil insanlarda sizle dalga geçmez ya da bu manyak ne yapıyor da demez evinizin önüne veya binanızın önüne kilim, su ve bir kap yemek koyarsanız çok süper olur hele bu soğukta anlayamayacağım şekilde iyilik yapmış olursunuz.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Kimliğinde kız yazsın yeter.

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Marcio ( Bir zamanlar GalataSARAY'da oynamış Marcio, Nobre değil yani. )

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : O ne la. Bana aşk yaşamak hiç nasip olmadı.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Maxigame'de yönetici olmak. :D

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Çok iyidir gırgır şamata vardır evde. Onlar vefat edince ne yapacam acaba? Ben de deli gibi bir huy var galiba her zaman bunu düşünürüm galiba çok korktuğum için kendime alıştırma yapıyorum birisi ölünce etkilenmeyim diye. Her gün aralıksız ailemin öldüğünü mutlaka düşünürüm değerlerini anlamak için ama işe yarıyor mu? YOK. Atalay Demirci'nin dediği gibi Anne değerini hastayken Baba değerini de tabatunu taşırken anlayacaz çünkü biz insan oğluyuz.

Örnek aldığınız kimse varmıdır? : Naruto. :D Japonlar iyi iş çıkarmış. Gerçekten dalga falan geçmiyorum Naruto onu izleyin ama harbiden kendi yaşamınızda düşünüp izleyin ne dediğimi anlayacaksınız ya da ben ergenliği daha atlatamamışım.

Bankadaki tüm paranı hiç acımadan harcayacağın dükkan ? : Önüme ne gelirse alırım acımam Dünya'ya 800 defa ya da bir daha gelmiyecez kefenin de cebi yok ne yapayım parayı biriktirip. Harca gitsin çatır çutur. Özellikle bir yer diyorsan bakkala girip alırım her şeyi. Abur cubur severim çünkü.

Hangi mevsimi seversin ? :Bunu saatlerce açıklayabilirim ama kış diyorum.

En sevdiğin dondurma ? : Limonlu ve Kakaolu

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Aslında böyle bir projenin ortaya atılması çok güzel daha da geliştirilmesini umuyorum. Örneğin forumda Radyo Televizyon okuyan varsa bulunduğu şehirdeki maxigame kullanıcılarını videoya çekerek röportaj yaparsa daha güzel olur hemde özgüvenli insanlar yetiştirmiş olur maxigame.

Madem gelecekteki hayallerin bu sitede yönetici olmak o zaman şimdiden moderatör başvurusu yaparak başlayabilirsin .:)

Terk-i Diyar : Kahraman bey abimiz beni tanımaz la hatta beni bu forumda tanısa tanısa 3 - 5 kişi tanır onun dışında kimse tanımaz ne silik bir insanım ben. Kahraman Bey abimiz beni bir ara banlayacaktı o gün baya bir yusuf yusuf etmiştim onu da böyle tanıdım. Bir de Kahraman abi ile tanışayım diye Skype'tan 6 ay mı 7 ay önce mi ne S.a. yazmıştım hala cevap yazacak. :D
Pardon ya görmemmişimdir yada kendini tanıtmadığın için geri dönmemişimdir.

Madem gelecekteki hayallerin bu sitede yönetici olmak o zaman şimdiden moderatör başvurusu yaparak başlayabilirsin .:)

Şimdi YGS - LYS dönemi bitsin bu dönem başvuru yapacam forum için çeşitli planlarım var inşallah izinler gelir de bende ekipmanı bulup bu işe koyulabilirim. :D

Pardon ya görmemmişimdir yada kendini tanıtmadığın için geri dönmemişimdir.

O zaman bundan sonra sabah akşam selam yazarım. :D

Banada yazmıyor sıkıntı yok :D :D

:D:D

Emre evine 1 kilo tarantula yollicam :D

Bir ara arkadaş gösterdi de korkudan bayıldım aman diyeyim. :D

skype buluşmasında ne komiklik yapmışım da benim gibisini görmemişsin şaşırdım doğrusu :ko

Emre belki beni unutmuş olabilirsin ama seni gerçekten YGS ve LYS çalışanı olarak acayip şekilde aklıma kazıdım. Uzun süredir ağzından düşmüyor. Umarım sınavlarda istediğin başarıları yakalar ve istediğin yeri okuyabilirsin. Başarılar.

Emre belki beni unutmuş olabilirsin ama seni gerçekten YGS ve LYS çalışanı olarak acayip şekilde aklıma kazıdım. Uzun süredir ağzından düşmüyor. Umarım sınavlarda istediğin başarıları yakalar ve istediğin yeri okuyabilirsin. Başarılar.

Bu forumda bir kaç kişi tanıyorum adam gibi birisi de sensin Barış reyiz. :D
Sağolasın bak bana motivasyon lazım sen de şuan çok iyi motivasyon verdin gidip deli gibi matematik soruları çözecem şimdi. :D

Geri