• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Marquis/Duke - Vice Lord/Lord Rütbelerini Kendinize Göre Düzenleyin!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
maxigamebanner4.png

Merhaba arkadaşlar. Bazı arkadaşlar klasik DB kullanıyorlar ve kendilerine özel rütbe oluşturmak istiyorlar gerekli konu zaten mevcut fakat yapamıyorlar. Bu rehberimde ben yapamayanlar için oyunda zaten ekli olan Europe(Marquis/Duke), China(Vice Lord/Lord) rütbelerini kendimize göre düzenlemeyi anlatacağım. Bu mantıkla dilerseniz diğer rütbeleri de kendinize göre değiştirebilirsiniz. Hadi başlayalım.

maxicon1.png

1 - Media.PK2 extractor yardımı ile Media.PK2 mizi açalım ve server_dep>silkroad>textdata>textisysytem.txt dosyamızı çıkartalım.

lsyk3.jpg

maxicon1.png

2 - textisysystem.txt dosyamızı çıkarttıktan sonra açıyoruz ve 'Marquis' ismimizi aratıyoruz.

lsyl8.jpg

maxicon1.png

3 - Bu kısmı ne yazmak istiyorsak onunla değiştiriyoruz. Zaten üstte (China) Vice Lord/Lord rütbelerini de göreceksiniz onları da kendinize göre değiştirebilirsiniz.

maxicon1.png

4 - Daha sonra kaydedip kapatıyoruz ve yaptığımız değişikliğin oyunumuza yansıması için patch veriyoruz. Yeni rütbelerimiz hazır. Konu alıntı değildir herşey bana aittir kolay gelsin. :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
bunu yapınca herkeste aynı olucak o yüzden pek hoş değil :D...databaseden değiştirmek daha iyi olmuyor mu :D

Bunu Yapınca pk2 YE ENTEGRE EDICEKMIYIZ. ? yoksa direk pacht atıktan sonra oluyor mu

yapıyorum fakat bu sefer oyundaki herşey 0 gözüküyor yardım edermisin ?

Geri