• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MARS Online Oyun Özellikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Wayward
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Wayward

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
17
2q0tzbq.png

Unreal Engine 3

Unreal Engine 3 online görsel teknolojisi ile en gelişmiş 3D oyun geliştirme motorlarından bir tanesi olmuştur. “Mass Efect”, “Gears of War”, “Unreal Tournement” gibi efsaneleşmiş atış oyunlarının geliştirilmesinde temel geliştirme platformu Unreal Engine’dir. M.A.R.S’ı hazırlayan araştırma ve geliştirme ekibinin Unreal Engine teknolojisinde üstün yeteneklere ve uzmanlığa sahip olması oyunun ekran görüntüleri ve performansı üzerinde tartışılmaz bir üstünlüğe sahip olmasını sağlamıştır.

Yeni Bir Oyun Tarzı Olarak TPS

3. Şahıs atış oyunları dünya çapında popüler olan yeni bir akımdır. Oyunun oynanma şekli pek çok oyuncu için yeni ve etkileyici bir tarzı oraya çıkarmıştır.

Yenilikci Çift Silah Kullanma Konsepti

M.A.R.S yenilikci yaklaşımı ile klasikleşmiş kalıpları yıkıyor. Tek silah yerine birden çok ana silah kullanma imkanını oyunculara sunmakta. Oyuncular farklı silahları kombine edip, savaş alanında yaşanan değişken çatışmaya uygun silahı seçip kullanma imkanına sahip olmaktadır.

Savaş Alanı Siper Alma Sistemi

Siper sistemi ilk defa M.A.R.S ile uygulanan yeni bir atış oyunu yöntemidir. Oyuncular siper sistemi ile pozisyonlarını avantajlı hale getirebilmekte, çatışma alanında manevralarını daha etkin bir şekilde koordine edebilmektedir. Oyun sırasında siper arkasından kör atış yapılabilmekte ve farklı taktik uygulamalar ile savaş daha gerçekci bir hal kazanmaktadır.

Güçlü Ve Ölümcül Son Vuruş Teknikleri

Sert ve bitirici son vuruşlar ile kendinizi sanki bir film sekansı içerisinde bulabilirsiniz. M.A.R.S içindeki aksiyon figürleri etkileyici ve özgün yapısı ile dikkat çekmektedir.

thumb-29098438564036fa_29ac.jpg

Güzel oyuna benziyor, indirmeye başladım. Hadi hayırlısı beğenirsem devam ederim.

oyun güzel fena değil denedim ancak bilgisayarımdan dolayı kasmadan oynayamıyorum oyunu en düşük ayarlarda bile

Geri