• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Marvel Comics mi? DC Comics mi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
Evet arkadaşlar, bir aramızda muhabbet olsun diye açayım dedim. Ben çizgi roman delisi bir kişiyimdir. Eğer sizde seviyorsanız bu konuda güzelce taştışabiliriz. Bu konuya da değinmişken bir istisna yapayım ve şunu söyleyeyim. Ben DC comics'in çizgi romanlarını daha çok severim. :D Her ne kadar Marvel'in filmlerini izlesemde. :D

Bilmeyenler için özet geçeyim; Bu iki şirket süper kahramanları konu alarak çizgi roman yayınlayan şirkettir. DC Comics daha eski olduğu için bünyesinde daha iyi elemanları vardır. Marvel da ise Stan Lee gibi büyük kişileri bünyesi altında bulunduruyor.

Şahsen benim en çok sevdiği süper kahraman(lar) ise Wonder Woman'dır. (Birde Flash'dır.)

Bunun yanı sıra beğendiğimiz süper kahraman resimlerini buradan da paylaşabiliriz.
AVjqm4O.jpg
8czxvZs.jpg

Bunun yanı şıra bu iki şirketin tanıtım trailerleri de mevcut:

Marvel:

DC :

DC Comics.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Film olarak marvel. İron man- The avangers en sevdiğim 5 filmden 2si. Robert downey jr. hastasıyımdır :d :D ama çizgi roman olarak bilemiyorum :D

Film olarak marvel. İron man- The avangers en sevdiğim 5 filmden 2si. Robert downey jr. hastasıyımdır :d :D ama çizgi roman olarak bilemiyorum :D
Çizgi romanlar ile filmler neredeyse aynıdır. Eğer okumuyorsan okumanı tavsiye ederim. Bence okumakta çok büyük keyif veriyor. :D

Why not both !? Pehh...

Her neyse espiriyi kenara birakalim. Bende manga/manhwa delisiyimdir. Ama gel gelelim beklenilenin aksine marvel ve dc hayatim boyunca okumamisimdir. Cizgifilmleri saymazsak bilgim 0. Ama nerden baslayacagimi da bilmiyorum. Sen bana ozelden bir yol yordam ogretsen su DC Comics icin cok şeker olucak :)

Why not both !? Pehh...

Her neyse espiriyi kenara birakalim. Bende manga/manhwa delisiyimdir. Ama gel gelelim beklenilenin aksine marvel ve dc hayatim boyunca okumamisimdir. Cizgifilmleri saymazsak bilgim 0. Ama nerden baslayacagimi da bilmiyorum. Sen bana ozelden bir yol yordam ogretsen su DC Comics icin cok şeker olucak :)
Yani bro ben aslında pek bir şey yok. Eğer yakınında çizgi roman satıcısı yoksa sana sanal çizgi roman olarak sitelerini verebilirim. Türkçe olarak çizgi romanları var ve neredeyse tüm marvel ve dc romanları var. Eğer istersen bana özel mesaj yolu ile iletişime geçebilirsin. :) DC tercih etmemin nedeni görsel olarak daha iyi çiziyorlar ve akışı bakımından daha çok seviyorum. Yani film tadında. Marvel direk içraate geçiyor.

Geri