• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Marvel Guildi Yazdan Kalma Kervan Videosu

SteinHard

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ara 2009
Puanı
147
Beyler yazın tsde toplanıp birçok swde oynamıştık video çekmiştim ama o dönem yükleyememiştim.Videoları bilgisayarda görünce uploada koydum yüklenmiş , yazın ts'de veya Marvel guildinde olanlar varsa kendisini arayabilir,videolarda birçok farklı kişi var nicklerden hatırlayamıyorum herkesi.
İzleyeceklere iyi seyirler :)

Ghost Swsindeki;

Nautilius Serverindeki;

Heyt be ne günlerdi Hakan beni sabah 5-6 'ya kadar clericle heal buff attırıyodu hemide botsuz. :D

Aynen yazın sabahın 5'inde yeni swye başladığımızı hatırlıyorum :D Bide seni görünce bu aklıma geldi :D
Sorma yaa 1 saatte 2-3 sw değiştiren sadece biziz sanırım download yapıyorum tak Ozan iptal et onu şunu indir 10 dk sonra Ozan iptal et onu şunu indir. :D Videoya gelince süper zaten o uğraşsak o kadar zevk almazdık o anlık birşeydi. :D

Sorma yaa 1 saatte 2-3 sw değiştiren sadece biziz sanırım download yapıyorum tak Ozan iptal et onu şunu indir 10 dk sonra Ozan iptal et onu şunu indir. :D Videoya gelince süper zaten o uğraşsak o kadar zevk almazdık o anlık birşeydi. :D
hahah aynen sw değiştirme rekoru kırmıştık :D Ama çok güzel günlerdi :)

bizim eski takım marvel yine toplancak gibiysek 80 cap sw buldum iletişime geçin bişiler yapalım ?

Güzel günlerimiz hiç bitmez dostlar , sanal ortamda sürekli birbirimiz ile iletişim içerisindeyiz.
Fakat biz oyun oynamazken bazı arkadaşlarımız beklenmedik yerlere gitmiş onları geri alma gibi bir düşüncemiz yok onlara selamlar.
Yaz'ın gelmesine az kaldı toplanırız yine sıkıntı değil :)

Ghosttayken ;
Sabahlara kadar x3_melike ile o glaive adamı kestim adamlar bıkmadılar artık.
Snow basıyorlar 2si ben bless basınca adamlar direk yok ya falan filan yapıyorlardı. 2v1 yapıyoruz birde onlarla sabah namazı yaptık kaç kere :)

Güzel günlerimiz hiç bitmez dostlar , sanal ortamda sürekli birbirimiz ile iletişim içerisindeyiz.
Fakat biz oyun oynamazken bazı arkadaşlarımız beklenmedik yerlere gitmiş onları geri alma gibi bir düşüncemiz yok onlara selamlar.
Yaz'ın gelmesine az kaldı toplanırız yine sıkıntı değil :)

Ghosttayken ;
Sabahlara kadar x3_melike ile o glaive adamı kestim adamlar bıkmadılar artık.
Snow basıyorlar 2si ben bless basınca adamlar direk yok ya falan filan yapıyorlardı. 2v1 yapıyoruz birde onlarla sabah namazı yaptık kaç kere :)
ghostta az kesmezdim seni roguemle :D

Geri