• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Marvel's VENOM

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan jWAiN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

jWAiN

Necromancer
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2011
Puanı
75
Evet arkadaşlar, benim en çok filminin çıkmasını istediğim Marvel dünyasındaki karakterlerinden birinin filmi çıkıyor.

VENOM 5 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek. Merakla ve heyecanla bekliyorum :)

Trailer da çok fazla bir şey göstermemişler. Muhtemelen karakter alışılmışın dışında bir konsept ile hazırlanacaktır. Çok büyük bir değişiklik olmaz ama bu karakter için yep yeni bir tarz olmasını bekliyorum. Bu nedenle bizi film çıkış tarihine kadar heyecanlandıracaklar gibi duruyor :)

Fragman müziği de gerçekten çok güzel. Dinledikçe daha da çok heyecanlanıyorsunuz :)

Son düzenleme:
Tom Hardy iyi seçim, ancak daha çıkmasına epey varmış

Tom Hardy iyi seçim, ancak daha çıkmasına epey varmış

Marvel dünyasına girmeyen az kişi kalmıştı, Tom Hardy de girdi, bakalım daha ne olacak :) Vizyon tarihini çok uzun zamana atmışlar ama beklerken bize en azından düzgün bir trailer verseler iyi olur, verilen trailerden hiç memnun değilim ama büyük heyecan uyandırdı.

Geri