• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Masa üstü bilgisayarımı diz üstü ile takaslamak istiyorum.

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Arkadaşlar aşağıda size bilgisayarımın sistem görüntülerini göstereceğim. Sizce bu masa üstüne nasıl bir diz üstü takaslamalıyım ?

Bende i5 bi laptop var da tam anlaymadım hdd kaç gb ekran kartı kaç bit ?

Konular teknik yardima !!!!

ekran kartin ve ram düşük i5 ile takaslarsin veya i3

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu masaüstü alacağın laptop tan kat ve kat daha performans vericek zaten biliyorsun dimi?
4GB ram laptopta pek faydalı olmaz bence

Akrabamda var casper i5 / 4Gb ram / 2gb ekran kartı hurdalık resmen ^^ eski oyunlarda bile kasıyor

Ama sen diceksen oyun oynamam yanımda gezdirebileyim o zaman tamam :)

Sanırım HDD 467 GB imiş Sistem bilgisinden de bit/piksel 32 bit gösteriyor.

Hiç takaslama daha iyi :D git yeni laptop al

Konular teknik yardima !!!!

ekran kartin ve ram düşük i5 ile takaslarsin veya i3

Tamam Deniz'im ne kızıyon 4 tane ünlem koyuyon ya. :)
[MENTION=17751]Intensify[/MENTION] Dükkan için istiyorum ya hem evde olur hem orada 2 yerde de olmasın. :)

Tamam Deniz'im ne kızıyon 4 tane ünlem koyuyon ya. :)
[MENTION=17751]Intensify[/MENTION] Dükkan için istiyorum ya hem evde olur hem orada 2 yerde de olmasın. :)

4 tane değil 44 tane de koyarım :D
onunla idare et veya yenisini al takas etmeye gelmez.

Bu masaüstü alacağın laptop tan kat ve kat daha performans vericek zaten biliyorsun dimi?
4GB ram laptopta pek faydalı olmaz bence

Akrabamda var casper i5 / 4Gb ram / 2gb ekran kartı hurdalık resmen ^^ eski oyunlarda bile kasıyor

Ama sen diceksen oyun oynamam yanımda gezdirebileyim o zaman tamam :)
Zaten casper markalı bilgisayarlar başlı başına bir sorun..

Beyaz sana gelince, hiç takasa felan girme. Alabiliyorsan yeni laptop al, alamıyorsan biraz durumları düzelt öyle al takas yapmaya deymez. :)

Zaten casper markalı bilgisayarlar başlı başına bir sorun..
Beyaz sana gelince, hiç takasa felan girme. Alabiliyorsan yeni laptop al, alamıyorsan biraz durumları düzelt öyle al takas yapmaya deymez. :)
Ön yargının canı cehenneme. Bende geçen yazdan beri Casper Nirvana serisinden bir laptop var. Daha hiç sıkıntı çıkmadı. Taş gibi. İş yerinde de 5 yıllık Casper bir bilgisayar var o 2 kere teknik servise gitti; 1 kere format, 1 kerede elektrik bir gidip bir geliyordu anakarttaki diyotlar yanmış ondan dolayı. Casper bence oldukça kaliteli bir marka. ^^

istediğin markaya göre değişir. ucuz bi casper istiyosan i5 alırsın toshiba felan istiyosan sağlam olsun i3 alabilirsin

Ön yargının canı cehenneme. Bende geçen yazdan beri Casper Nirvana serisinden bir laptop var. Daha hiç sıkıntı çıkmadı. Taş gibi. İş yerinde de 5 yıllık Casper bir bilgisayar var o 2 kere teknik servise gitti; 1 kere format, 1 kerede elektrik bir gidip bir geliyordu anakarttaki diyotlar yanmış ondan dolayı. Casper bence oldukça kaliteli bir marka. ^^
Ön yargı değil oğlum, kişiden kişiye değişir gerçi. Abimler geçen yaz şirkete 10 adet casper aldılar, 8 tanesi çöpe gitmiş. Ki çevremdede casper kullanan var hepsi pert durumda.
Senin pc iyidir belki orasını bilemem dediğim gibi kişiden kişiye değişir bana çemkirme :D

Ön yargı değil oğlum, kişiden kişiye değişir gerçi. Abimler geçen yaz şirkete 10 adet casper aldılar, 8 tanesi çöpe gitmiş. Ki çevremdede casper kullanan var hepsi pert durumda.
Senin pc iyidir belki orasını bilemem dediğim gibi kişiden kişiye değişir bana çemkirme :D
Erinç gene mi facebooku dondurdun?! Kaşar ettin birader ya. Bişey konucaz gel bi. :D
(BU ARADA ARTİZLİK YAPMAK GİBİ OLMASIN CASPER'DAN DONANIM SAYESİNDE MEMNUNUM. :) )
Parantez 2 (Bu arada benim ekran kartım Nvidia GeForce 540M pc neden Intel HD'yi görüyor? Oyunlarda sıkıntı çıkmıyor nVidia'yı görüyor ama bi artizlik(şaka bi yana cidden niye görmüyo lan?) yapamadık. :D )

OIe4CLt.png

Erinç gene mi facebooku dondurdun?! Kaşar ettin birader ya. Bişey konucaz gel bi. :D
(BU ARADA ARTİZLİK YAPMAK GİBİ OLMASIN CASPER'DAN DONANIM SAYESİNDE MEMNUNUM. :) )
Parantez 2 (Bu arada benim ekran kartım Nvidia GeForce 540M pc neden Intel HD'yi görüyor? Oyunlarda sıkıntı çıkmıyor nVidia'yı görüyor ama bi artizlik(şaka bi yana cidden niye görmüyo lan?) yapamadık. :D )

OIe4CLt.png

Paylaşımlıdır o

OIe4CLt.png

hakan'ım bende de casper nirvana hatta ekran kartı 540m var fakat allah belasını versin diyorum başka da bir şey demiyorum. Bilgisayar 2. yılını doldursun anlarsın demek istedigimi :D ben sahsen satım masaüstü alacağım ve bir daha casper alanı :D

ve nvidia denetim masasına gir oradan görüntü ayarlarını önayarlı yap a tıkla ve genel ayardan enteg. ekran kartını nvidia seç (ben seçmeni önermem. İnan pişman olursun. Bi ara ben yaptım bilgisayarı kırıyordum. Servise götürdüm dedikleri " casper nirvana serisinde böyle bir sorun var ama 2013'den sonrakilerde düzeltilmeye başlandı" demeleri) Kısacası bırak kalsın :D

bu arada benim laptop ; i5 işlemci 4 gm ram 2 gb (128b) nvidia 540m ekran kartı var ve anladığım tek şey casper dan laptop alınmaz.

Geri