• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Masaüstü Arka Planınız Vol 12412471

The Dynamic

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Haz 2011
Puanı
7
Arkadaşlar tekrar açayım dedim konuyu bu arada wallpaper larıda paylaşırsanız sevinirim beğenen arkadaşlar oluyor kullanmaları açısından isteyenler paylaşmayadabilir :pispis

pk6n7.png

pk6p4.jpg

Yıl neredeyse 2014 olacak ben hala xp kullanıyorum. Kimse bilmedi benim güzel güzel grafikli oyunları oynayamadığımı :cry: oyunların gameplaylerini izleyerek avuttum kendimi.

Kaya masaüstündeki resmi bana atar mısın? Mutlaka bana ulaş.

----------

Yıl neredeyse 2014 olacak ben hala xp kullanıyorum. Kimse bilmedi benim güzel güzel grafikli oyunları oynayamadığımı :cry: oyunların gameplaylerini izleyerek avuttum kendimi.
Üzülme be senin avatarın yeter ^^

Son düzenleme:

Masaüstü fotoğrafını istiyorum :D atarmısın
şaka yaptım .d.d.d.d

Kaya masaüstündeki resmi bana atar mısın? Mutlaka bana ulaş.

----------

Üzülme be senin avatarın yeter ^^
ayar etmeyin beni lan mesaj kutunuz dolana kadar elimdeki temaları tek tek yollarım wp değil tema diyorum bak:drym:

umut sopalıksın.

100 küsür tema var bir kısmını daha önce yüklediğim ve beğenmediğim için kurmadım alayını yollatmayın bana:drym:
pkttl.jpg

Geri