• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mass Effect 3

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Maxilife

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2012
Puanı
65
Eğer bana seneler önce Mass Effect serisinin ne olacağı sorulsaydı, büyük ihtimalle şimdikinden farklı bir görüş belirtirdim. İçinde bulunduğumuz dönemde üçlemeler: çıkış yapan her yapımla birlikte kalitenin bir nebze daha düşürülmesi dolayısıyla zor satıyorlar. Bilhassa ikinci yapımlar ilk oyuna nazaran hayal kırıklıkları yaratıyor, üç oyunda da aynı temanın vasat bir şekilde işlenmesine değinmiyorum bile. RPG yapımlarıyla tanıdığımız BioWare ise mucizevi bir şekilde bu laneti ortadan kaldırmayı başarıyor. Mass Effect muhteşemdi; ikinci yapım, inanılmaz; peki ya Mass Effect 3’e ne demeli? Seriyle aşina olduğunuzu varsayarsak, Mass Effect 3’ün serinin doruk noktası olduğunu üstüne basa basa söylemek mümkün.

Geri