• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Master Yi

-Clubreina

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
31 Tem 2011
Puanı
8
Master Yi aldım arkadaşlar çok hoşuma gitti bunun ince taktiklerini öğrenmek istiyorum daha pro bir şekilde oynamak için var mı böyle bildiğiniz ince taktikleri.

kardeş tr serverindeysen her champ güzel garenle ranked maçda az önce 14/2 bide 13/2 yaptım :D

Bu günlerde hep ap yi oynuyorum eskiden ad yi ile 35-40kill yapmıştım

AD yi kasarsan attack speed,Crit build kas 1tane bloodthirster alsan yeter

AP yi oynarken berrak zihin/sıçra
5578incin1453359.png

yo q için deathfire gaspla birlikte bence gayet iyi ap zaten ne bekliyosun :(

yo q için deathfire gaspla birlikte bence gayet iyi ap zaten ne bekliyosun :(

banamı dedin?

----------

master yi nin botu tabikide magıc penet olucak :D önemli olan dmg vurması kill alırsa zaten skiller açılıcak cd botu alınmaz yi ye :(

tabi tr de ad oynanıyor genelde bilmez bazıları

yaw caner yine ne saçmaladın yazını yarım saat okudum bişey anlamadım bot la ilişkisini yine trolledin dimi :(

banamı dedin?

----------

master yi nin botu tabikide magıc penet olucak :D önemli olan dmg vurması kill alırsa zaten skiller açılıcak cd botu alınmaz yi ye :(

tabi tr de ad oynanıyor genelde bilmez bazıları
şöylede bişi var sen her 400-500 hp yi beklersen vurmak için sövmedikleri akraban kalmaz :D senin deyiminle doğru ama trde bana göre çok küfür yersin taner kardeş :(

----------

nick ver ekleyeyim kaçamazsın o zaman
sen ver la :D girersem eklerim arada giriyom işte :D

la taner diyorumki deathfire %20 cd düşürüyo onla beraber iyi gider diyom nesini anlamadın ? :D

DOJ2lBC.jpg

a a rastlantıya bak şimdi biten oyundan bir ss

Bot ile q skill'i 3saniyeye kadar iniyor ve taktik yapma olasılığı artıyor

8673inciu2246470.png

a a rastlantıya bak şimdi biten oyundan bir ss

Bot ile q skill'i 3saniyeye kadar iniyor ve taktik yapma olasılığı artıyor

8673inciu2246470.png
oha 3 mü :D olm o kadar düşmez la 12 saniye felan değilmiydi o %35 cooldown o kadar düşürmezki :D

----------

ilk itemi görmemiştim oda %20 veriyodu herhalde bende bi deniyem la ap yi :D

tamamda deathfire cd için alınmıo ki :D onun aktifini adama atınca hedefin canının %15 ini götürür onu q dan önce atıcaksınki adamı q ile öldürüp cd 0 lansın
ek olarak deathfire %10 cdr verir :drym:

----------

oyunda maximum %40 cd ye ulaşabilindiğinden haberiniz varmı sizin ? :D

tamamda deathfire cd için alınmıo ki :D onun aktifini adama atınca hedefin canının %15 ini götürür onu q dan önce atıcaksınki adamı q ile öldürüp cd 0 lansın

----------

napak ölekmi :D la ben garenle 14 kill almışım neyin derdindesiniz :( TR SERVERİ PİŞMANLIKTIR :(

----------

ayakkabı ile maximum seviyeye çıkıyor işte

Geri