• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame acil destek ekibi !!!bir1!!!1

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar staj yapıyorum bildiğiniz üzere elime 2 tane disk verdiler birisi 1 tb diğeri 500 gb 500 gb içinde 50 gb 50 gb iso dosyalar var herhangibir harici parça desteğide verilmeden 500 gb lık hard diskteki isoları 1 tb lik diske geçir dendi normalde olsa evde flash bellekle tek tek atardım ama benim flash 30 gb bu isolar 34 ila 50 gb a yakın dosyalar yani flash almaz klon yapayım desem 1 tb lik disktede yedekler var baya yüklü silmemem gerek harici diskimde yok yanımda acaba 2 diskide yuvasına taksam işletim sisteminden flash disk erişim sağlayabilirmiyim yoksa sadece birisinimi görür pc yardımlarınızı bekliyorum herkeze iyi forumlar :D
edit : 2 diskte satadır bu arada önemli olabilir diye kücük not düşeyim :D

Son düzenleme:
Ya arkadaşlar,bu başlıklar niye böyle oldu birden? Azalmıştı ne güzel.Sadece yeni üye olanlar yapıyordu.
Lütfen şu başlıklarınızda "Acil,yardım,lütfen" gibi kelimeler ve şu yaptığın saçma şey olmasın.

Ya arkadaşlar,bu başlıklar niye böyle oldu birden? Azalmıştı ne güzel.Sadece yeni üye olanlar yapıyordu.
Lütfen şu başlıklarınızda "Acil,yardım,lütfen" gibi kelimeler ve şu yaptığın saçma şey olmasın.
orda bir feryat figan bişey yok ki yanlış anladın sanırım genelde yardım için açtığım konularda anında cevap alıyorum o yüzden "Maxigame acil destek ekibi" yazdım sonunu görmedin sanırım :D

Windows ortamında taşıma işlemi yapabilirsin. İlk önce 500GB olan HDD'yi tak ve ISO'ları al. Ardından 1TB'liği tak ve aldığın ISO'ları at.

Windows ortamında taşıma işlemi yapabilirsin. İlk önce 500GB olan HDD'yi tak ve ISO'ları al. Ardından 1TB'liği tak ve aldığın ISO'ları at.
windows ortamında taşı derken işletim sistemleri hard diskte kurulu 2 side windows 7 pro x64 isolar 500 gb da bunu nereye atıyorum diski çektiğim anda isolar 500 gb olanda gitcek biraz daha açarmısın ne demek istiyosun

2 harddiskide bağla normal c den d ye dosya taşırmış gibi taşı veya başka bir kasa daha bulacaksın aralarında lan kablosuyla bağlantı sağlayıp filezilla gibi bir ftp server programıyla dosyaları diğer kasadaki diğer hard diskkes atacaksın ( 500gb veya 1 tb )

2 HDD yide bağla. Ubuntu CD ile calistir PC yi. Ubuntu üzerinden dosyaları istediğin HDD ye al.

Geri