• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Ailesi Neredesiniz

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Gençler ve Genç Kalanlar Napıyorsunuz Nasıl Gidiyor Hayat Hadi Sohbet Edelim ve 2017 'de Çıkacak Film Fragmanları Alalım Sizlerden :D

Ümit Başkan ve Kahraman Abi Yaşıyormusunuz :)

2 Yıllık Toros Universitesi Anestezi Teknikerliğine Başlıyorum :D

:kheart: :fire​

Berbat gidiyor - Derecelerde boyumuz kadar kar altında yaşamaya çalışıyoruz. Dersler de üstüne geliyor bütler falan tamamen bittik :D

Hayırlı olsun üni :grin
Bende napayım seneye giricem YGS ye ders çalışmaya çalışıyorum :tmt

içlik şart :D dikkat et :D

- - - Güncellendi - - -

eyw kardeşim çalış çalış zor bu ygs felan fistanlar :)

Çalışmasına çalışıyorumda, birde yeni sistem gelmiş LYS de açık uçlu soru olacak diye. Hedefimi bi kapsam sonrası sıkıntı olmıcak gibi geliyor ama :-[

Varşova'ya alışmaya çalışıyorum 4 ay geçti daha 5 sene var bu soğuklara alışılmaz güneye mi gitsem diye düşünmeden edemiyorum hee birde unutmadan Malta yı özledim ne güzel sıcaktı oralara şubatta denize girerdik off off ne günlerdi gerçi Malta da bir Türk olarak Fransız bir kız buldum Cezayir asıllıydı Arapça da biliyordu başlarda güzeldi sonra hayatımı mahvetmeye başladı dönmeme yakın mahvedecek hayatta kalmadı ama olsun bir daha olsun bir daha yaşardım o anları bir kere daha olsun görebilmek için şimdi ise Parise gitmeye onu görmeye korkuyorum neysee amann öyle işte yaşamaya çalışıyoruz Varşovada sıfırdan bir hayat kurmaya çalışıyorum ama baksana daha eskileri atamıyoruz bahsettiğim kişi imzadaki kısa boylu olan kız , her yeni tanıştığım kişiye anlatıyorum ama doyamıyorum bizimkide böyle eğer konuları açılırsa anlatırım yaşadığım şeyleri ... Nerden girdik nerelere geldik sözün özü Varşova dayım buralarada olan varsa görüşebiliriz :)

İyi,senden naber, iş güç okul uğraşıyorum yeni manita yaptım onun tripleri ile uğraşıyorum. Evde internetim yok hiç bir şey yapamıyorum.

Üniversiten hayırlı olsun.

Napak la evlencez hazırlanıyoz arada bir wp den yaz öküz

Şu dünyalar savaşı 2yi bekliyorum bende çıksada izlesek ^^

bu xxx yeni nesil ajans 2017 de var onuda bekliyorum :)

- - - Güncellendi - - -

Hayırlısı olsun gülüm.

teşekkürler abi :)

- - - Güncellendi - - -

İyilik sağlık Kerim bey. İş - güç çalışmaya devam. Sizden ne var ne yok?

Bi yemeyen sen kalmıştın, afiyet olsun. :)

o hakan bey iyim saolun siz ? :)

- - - Güncellendi - - -

Şu dünyalar savaşı 2yi bekliyorum bende çıksada izlesek ^^

benimde beklediğim bir kaç film var :)

Geri