• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

maxigame ailesi yardım :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
beyler kız meselelerimi öyle ulu orta konuşan birisi değilim ama gerçekten canıma tak etti artık kafayı yemek üzereyim en başından anlatıyorum ki kafanızda soru işareti biyer kalmasın benim hikayemde öyle aham şaham çok anormal bi durum yok hatta oldukça klasik diyebiliriz :D 3 sene boyunca endüstri teknik ve meslek lisesinde okudum okulumda toplamda 500 e yakın erkek koca okulda sadece 20 kız vardır onlarda böyle metalde demir döve döve kas yapan cinsten :D genelde okulda 4 arkadaş takılırdık ilkokul arkadaşlarım 11 sene birlikte okuduk okulun başıydı toplandık kantinde konuşurken laf lafı açtı 4. sınıfa geldik hala sapız hala sapız 1 tane kız yok lan okulda falan meselesi döndü arkadaş kaydı kız meslek lisesine alalım zaten 1 senemiz kaldı dedi o zamana kadar hayatımın bu kadar değişeceğinin farkında bile değildim herkezin kafasına yatınca ailelerimize söylemeden gidip dilekçe verdik müdür yardımcısına sınıfa çıktık 1 saat sonra falan müdür yardımcısı yanına çağırdı biz 2 arkadaş bilgisayar bölümünde 2 arkadaşta elektirikte okuyodu müdür yardımcısının odasına gittik diğer 2 arkadaşta ordaydı niye okul değiştirmek istiyosunuz diye sordu bizde bu okulda 3 sene okuduk artık 1 senede kız meslekte okuyalım dedik müdür yardımcısı öyle kafanıza göre okul değiştiremessiniz zaten son seneniz oğlum okuyun bitirin adam gibi okulunuzu haytalığın kime yararı olmuş bu zamana kadar dedi zaten son sene değiştiremessiniz bölümünüz seçili dedi 2 arkadaş zaten çekingendir baya böyle kasar kendini hocalarla konuşurken falan ben hocam son sene zaten 1 seneyide orda okuyalım deyince kararlıysanız ailelerinizi arayın gelsinler izinleri olmadan bişey yapamam dedi ben dedim bizim iş yatar benimkiler hayatta izin vermez falan neyse işte dışarı çıktık ben babamı aradım arkadaşlarda aradı geldiler işte ben hayatımda söylemediğim kadar yalanı babam müdür yardımcısının odasına gidene kadar söylemişimdir yok okul çok kötü yok ders işlenmiyo seneye üniversiteye gircem hocaları kötü falan saydırdım sonunda ikna ettim dilekçeyi imzaladı kaydımızı kız meslek lisesine aldırdık 2 gün kadar kayıt işleri sürdü sonunda okulu değiştirmiştik benim sınıfım 3. katta diğer 3 arkadaşınki zemin kattaydı resmen cennete düştüm sandım endüstriden çıktığım içinmi bilmiyorum ama o kadar güzel kızlar vardıki anlatamam üstelik sınıfımda 23 kız 3 erkek vardı :D 1 tanesi zaten topdu çocukların 3 senede bozmuşlar çocuğu :D neyse işte kızlar baya samimi böyle cana yakındı fakat haftada sadece 1 gün okula geliyoduk oda 6 saat geri kalan günler staj vardı bir türlü kaynaşamıyoduk okulun son günleri 1 hafta kadar stajı ektim okula geldim sınıfa hocalar gelmiyodu boş boş oturuyoduk sohbet falan ediyoduk sadece 1 arkadaş benle birlikte stajı ekiyodu diğer 2 si stajdaydı sürekli arkadaşa yürü bi kantine inelim su alalım dedim inerken abi kız diye okul değiştirdik gene sapız gene sapız dedim kızları akşam biyere davet edelim dedim oda banane dedi hemen çekingendi baya gene bana düştü davet etmek suyu aldık yukarı çıktık benim gözüme kestirdiğim çok tatlı bi kız vardı oldukça sempatik hoş bi kızdı akşam programın varmı yoksa arkadaşlarla kafeye gidicez sizde gelin dedim arkadaşıyla göz göze baktılar olur dedi işte numarasını aldım kızın akşam araşırız alırım evden istersen dedim yok eve gelmeyin cafede buluşuruz babam erken gelir eve dedi :D neyse cafeye gittik okuldan daha samimiydiler bi süre takıldık saat 20.21 falandı cafeye geldiğimiz 22.30 gibi falan kalkalım biz dediler biz genelde arkadaşlarla 12 1 e kadar takılırdık ohoo olmazki böyle erkenden dedim kız seninde benim gibi baban olsa sende kalkardın emin ol dedi ;) bende iyi o zaman bunu saymıyorum yarın kaçta buluşuyoruz dedim oda istediğin zaman ara dedi :D 3 senenin verdiği enerjidenmi bilmiyorum içim kıpır kıpır olmuştu bi süre takıldık arkadaşlarla 1 gibi eve geldim duş alıp mesaj attım kıza teşekkür ederim bugun çok eğlendim seninle diye :D 10 dakika sonra mesaj geldi oha daha yenimi geliyosun eve diye bende evet dedim bi süre konuştuk falan sonra uyuya kaldı heralde cevap gelmedi sabah mesaj atmış günaydın kusura bakma uyuya kalmışım diye bende önemi yok sen olduktan sonra beklerim ben dedim biraz daha konuştuk sonra staj defteri teslimiydi eksik günler falan uraştım baya bi bide okul değiştirdiğim için bi ton ıvır zıvır başıma iş çıktı milli eğitime git imza al okula getir onu imzalat müdüre götür müdür yardımcısı falan filan 1 hafta kadar falan mesaj atmadım ben buna unutulduk heralde diye mesaj attı işte cumartesi günü bende yok okul işleriyle uraşıyorum dedim "hı kesin öyledir 1 dakikan bilemi yok" diye bişey yazdı yanlış hatırlamıyosam bende o ara ne olduysa cevap vermemişim sözde buna ertesi gün ne kadar yazdıysamda cevap vermedi evine gittim annesi açtı kapıyı ben mervenin arkadşıyım staj defterimde eksik olduğunu merve evdeyse bi defter isticektim dedim tabi oğlum cağırayım dedi 1 dakika sonra kız elinde defterle dışarı geldi ne yapıyon sen burda dedi bende seni görmeye geldim dedim :D manyaksın biliyon demi dedi bende iyi ver defterimi gidiyim ben dedim :D *****sın sen ya dedi güldü apartman arasında katta bi süre konuştuk işte niye cevap vermiyosun dedim ben beni sallamayan adama niye mesaj atıyım dedi bende öyle bişey olmadığını söyledim inanmıyorum sana dedi bende sallamadığım içinmi evinne kadar geldim iyi o zaman ben gidiyim k.bakma rahatsız ettim falan dedim atar yapınca baktım geri fites yapıyo tamam be gel bi trip bile yaptırmıyosun dedi bende gitmicektim zaten dedim :D döndüm geri pisliksin dedi işte bi süre daha konuştuk git artık annem anlıcak öldürcek beni dedi bende akşam cıkmassan gitmiyorum dedim olmaz dedi iyi dedim hemen 1 kat üstün merdivenlerine oturdum giderim sandı heralde içeri girdi 1.5 saat falan sonra mesaj attı geldiğin için teşekkür ederim diye :D bende önemi yok dedim ne yapıyosun kafedemisin dedi bende yok sizin kapının önünde oturuyom dedim şaka yapıyorum sandı heralde kolidorun penceresinden bakıp beni gördü gülmeye başladı keşke dışarı çıkabilsem ama çıkamıyorum sen çok tatlısın ya yazdı bende keşke çıksan dedim söz yarın çıkarım şimdi git lütfen dedi :D bende peki dedim gittim ertesi gün sabahın köründe mesaj atmış saat 10 buçuk falan bende geç yatar geç kalkarım mesajı gördüm çıkcaksak çıkalım annem evde yok yazmış yarım saat kadar olmuş mesajı yazalı hemen duş alıp yanına gittim gelmessin sanıyodum dedi bende senle cehennemin en dibine bile giderim dedim :D cafeden cıktık bi süre sahilde gezdik sohbet ettik kendini anlattı bende kendimi anlattım işte iyice hoşlanmaya başlamıştım 1. 2. ay derken iyice aşık oldum ben buna fakat bugunlerde oldukça soğuk bana karşı yada bana öyle geliyo ne desem alınganlık gösteriyo aşırı kıskanıyo durmadan benden önce sevgilin varmıydı hala görüşüyomusunuz gibi sorular soruyo beni ihmal ediyosun önemsemiyosun diyo fakat günün 3 4 saatini mesajlaşarak geçiriyoruz görüştüğümüzün harici zamanlarda ve ille benim istediğim olcak diyo buna en kücük örnek film izlemek için bana geliyo ben bi film seçiyorum yok diyo ille bunu izlicez bunun gibi şeyler ama en basit hali bu yardımcı olur diye arkadaşlara anlattım onlar benden beterler aklıma gelip gelmeyen daha birsürü şey en ufak kuşku ve soru işareti kalmasın diye en baştan yazdım eminim benden daha deneyimli birileri vardır forumda bu benim hayatım boyunca 4. sevgilim pek bu işlerde deneyimim yok ayrıca en uzun çıktığım kız :D 3 ay :D rekora koşuyorum açıkcası kaybetmekte istemiyorum biyandan böyle bi korku boşluk değişik bi his var içimde belkide gerçekten insanlar birbirlerini tanımaya başlayınca gerçek yüzlerimi ortaya çıkıyo anlayamadım gitti :D çok uzun yazdığımın farkındayım fakat belkide biraz içimi dökmek istedim okuyan yardımcı olan herkeze teşekkür ederim :D

Son düzenleme:
Sen bu kadar uzun yazmaya üşenmedin de biz bunu nasıl okuyucagız :D :D

Ben okudumda okul hayatımda böyle abazalık görmedim kızlar için okul değiştirip kız meslek lisesine gitmek :d sana tavsiyem sert yap biraz kıza ama sert yap dediysem durup dururken değil mesela bi hata yaparsa senin istemediğin bişey falan bağır gücünü göster zaten kız milleti sahiplenilmeyi kaba kuvveti sever. Yumuşak adamı ya terkeder yada ezer. günde 3 4 saat mesajlaşmak azmış :d ilgilen işte kızla sende kıskan :d taviz verme ve gururlu ol ama ezme.

Ben okudumda okul hayatımda böyle abazalık görmedim kızlar için okul değiştirip kız meslek lisesine gitmek :d sana tavsiyem sert yap biraz kıza ama sert yap dediysem durup dururken değil mesela bi hata yaparsa senin istemediğin bişey falan bağır gücünü göster zaten kız milleti sahiplenilmeyi kaba kuvveti sever. Yumuşak adamı ya terkeder yada ezer. günde 3 4 saat mesajlaşmak azmış :d ilgilen işte kızla sende kıskan :d taviz verme ve gururlu ol ama ezme.
konunun başındanda söyledim niyetim abazalık olsaydı 1. sınıfta değiştirirdim ben arkadaş ortamının kurbanıyım 11 senelik arkadaşlarım aslında bakarsan ilk konuştuğumuzda laf olsun diye konuştuğumuzu düşünmüştüm bi anda kendimi başka okulda buldu :D gerçektende bu noktaya geliceğimi bilseydim daha önceden alırdım kaydımı bu okula çok geç bile kalmışım ama herşeyin hayırlısı demek lazım :D fakat üstüne gitmeyi denedim sert yapıyorum bukezde küsüyo şu bütün kızlarda moda olan çocuk gibi konuşma hastalığı yokmu öyle değişik tiriplere giriyo :D

Üsenmedim, okudum :D yazının %85i tanısmanızla ilgili yalnız ben açılamıyorsun sanmıştım :D Film olayı falan boşver onun istediği olsun :D günün 3-4 saati bayagı az yalnız çalışmıyorsan, evde oturuyorsan daha fazla vakit ayırmalısın diye düsünüyorum :D ama eğer calısıyorsan fazla bile konusuyosun. Sana eski sevgilinle mi görüşüyosun dediğinde ben lisemin ilk 3 senesini endüstri meslekte okudum ne eski sevgilisi falan de buna :D he bide bi kaç haftadır oluyorsa bu olaylar o kız regl falan olmuş olabilir jdgsjsdgj çok yakın bir arkadasını illaki tanıyorsundur ona sor bence neden soguk davrandıgını falan

Okuyunca dönücem arkadaş :D :D

----------

Bu olay beni aşar abi :D :D ama son dediğin cümle doğru :D İnsanları tanıdıkça farklı yüzleri ortaya çıkıyor hmmm

Benim tanışma konumdan daha uzun ne bu böyle :) Yorumlara göre kız meselesıne benziyor aslında tam benlikte şimdi kalktım kahvaltı yapmadım inan 1 kelimesini bile okuyasım yok :) Ama seviyorsan git konuş bence :) :)

Ne konuşuyonuz oğlum günde 3-4 saat ? :D 15 dk konuş yeter

Kaç kurtul hayatını yaşa.
Artık evlenme değilde eğlenme yaşınızda olduğunuzu anlayın kendi kendinize değin ki yiyecem içecem .... hesap ödemeden gidecem. Cinsmisiniz olum siz :D

beyler yorumları değerlendirdiğimde çoğu kişi sallama diyo anladığım kadarıyla fakat olay öyle 1 aydır falan bi durum yok son 1 haftadır biraz değişik 3 aydan biraz fazladır birlikteyiz hiç böyle bişey olmamıştı kızlarda bu olay normalmidir yani

----------

Kaç kurtul hayatını yaşa.
Artık evlenme değilde eğlenme yaşınızda olduğunuzu anlayın kendi kendinize değin ki yiyecem içecem .... hesap ödemeden gidecem. Cinsmisiniz olum siz :D
bu zamana kadar genelde böyleydi ama boş gezmenin yiyip içip takılmanın bi faydasını görmedim :D düzgün bi kız arkadaşın olması gerçekten iyi oluyo her sorunuma bi çözüm ve desteği var seviyorum abi ya :D

Ona bu yaptığının onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle güzellikle uyar olmazsa em onu :D

1- bunu okuyanlar varsa özet geçsin ?
2- bunu bu arkadaşa yazdıran kızı alıp bir şekilde arkadaşa ayarlayalım beyler bunu yazmak emek ister.
3- özet gelince bende bir şeyler söylerim. okunmaz hacı bu.

azımın güzel laf yaptığını söylerler cevremdekiler genelde fakat iş kendi meselem olunca bişey yapamıyo insan terzi kendi söküğünü dikemez miseli oldu ne oluyo sana dediğimde yok bişey diyo üsteledimi cevap vermiyo

Sırf yazmak için uyelıkle girdim

Olum sen ne tür bi abazasın lan hiçmi utanmadın kız mesleğe giderken?
ben 4senelık meslek lısesını 5sende bıtırdım 1600erkek 3kız seninki tam abazalık gram tipin yok anlaşılan mıllet emlde oldugu halde baska okulalrdan kızlarla çıkıyor bu dırek kız meslege kayıt yaptırıyor senın babanda hayır yokmus hadi eyv

Sırf yazmak için uyelıkle girdim

Olum sen ne tür bi abazasın lan hiçmi utanmadın kız mesleğe giderken?
ben 4senelık meslek lısesını 5sende bıtırdım 1600erkek 3kız seninki tam abazalık gram tipin yok anlaşılan mıllet emlde oldugu halde baska okulalrdan kızlarla çıkıyor bu dırek kız meslege kayıt yaptırıyor senın babanda hayır yokmus hadi eyv
konuşmana bakılırsa brad pitt i tahtından edicek gibi konuşuyosun fakat senin gibi konuşanlar genelde sadece konuşur ;) işlev yoktur bir brad pitt değilim fakat çok şükür elim ayağım tutuyo ayrıca sexüel bi amaçla okul değiştirmedim arkadaş ortamından kopmamak için değiştirdim :D yorumlarını aileme yönelik değilde bana yönelik yapsaydın daha iyi olurdu ama yorumunda açık olduğun içinde ayrıca teşekkür ederim açık ve netsin yapmacık olmaktan daha iyidir :D

Son düzenleme:
Geri