• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Ailesinin Bayramını Kutlarım

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Yıllarımızın, çocukluğumuzun geçtiği, her bir sayfasının anılarla dolu olduğu Maxigame.

Bir zamanlar haftada 15-20 sayfa konu silerdim Off-Topic'ten, bugünlerde ise oldukça durgun gözüküyor bu bölüm. Ama baktığımızda Silkroad private server tanıtımlarının bir numaralı adresi olmuş konumda. Kalitesi ve disiplinli düzeniyle hakettiği yerleri görmüş seviyede.

Her neyse, uzun zaman sonra konu açtık kuru kuruya iyi bayramlar yazıp geçmeyeyim, bir şeyler karalayayım dedim ama dikkatimi toparlayamadım çevrsel faktörlerden dolayı :D

Herkesin bayramını kutlarım.

Yıllarımızın, çocukluğumuzun geçtiği, her bir sayfasının anılarla dolu olduğu Maxigame.

Bir zamanlar haftada 15-20 sayfa konu silerdim Off-Topic'ten, bugünlerde ise oldukça durgun gözüküyor bu bölüm. Ama baktığımızda Silkroad private server tanıtımlarının bir numaralı adresi olmuş konumda. Kalitesi ve disiplinli düzeniyle hakettiği yerleri görmüş seviyede.

Her neyse, uzun zaman sonra konu açtık kuru kuruya iyi bayramlar yazıp geçmeyeyim, bir şeyler karalayayım dedim ama dikkatimi toparlayamadım çevrsel faktörlerden dolayı :D

Herkesin bayramını kutlarım.

Lenin şapkasını kaldırıp halkı selamladığı fotoğrafın vardı profilinde, işte onu koysana belki her şey eskisi gibi olur

Lenin şapkasını kaldırıp halkı selamladığı fotoğrafın vardı profilinde, işte onu koysana belki her şey eskisi gibi olur

vay :) cidden ne günlerdi be... bulursam koyayım bari yeniden

- - - Güncellendi - - -

koydum ama gif olmuyor maalesef :((( [MENTION=182011]ZACA[/MENTION]

Geri