• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame çok teşekkür ederim <3

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
hlj9v8d.png
Evet arkadaşlar bugün benim doğum günüm 18 yaşına girmiş bulunmaktayım sanırsam tam zaman bilmiyorum fakat 3-4 senedir bu forumdayım kimi zaman tartıştım kimi zaman güldük eğlendik ve gerçekten tam bir aile ortamı olduğuna inanıyorum bu forumun hep bir yardımlaşma var hep bir iyilik ne biliyim girmezsem olmuyor bu foruma hep takibimde :)
Teşekkür ederim doğum günümü kutladığınız için ve kutlayacaklar için hepinize kucak dolu sevgiler :shm:

Mutlu yıllar :D

Şimdi yapman gerekenleri söylüyorum.

1) yarın okuldan öğrenci belgesi alıyosun
2) sgk müdürlüğüne gidip babanın sigortasından yararlanmak istediğini söylüyosun
3) öğrenci belgesini ilgili yere veriyosun
4) sigortan devam ediyor ;):'(

Mutlu yıllar :D

Şimdi yapman gerekenleri söylüyorum.

1) yarın okuldan öğrenci belgesi alıyosun
2) sgk müdürlüğüne gidip babanın sigortasından yararlanmak istediğini söylüyosun
3) öğrenci belgesini ilgili yere veriyosun
4) sigortan devam ediyor ;):'(

Bildiğim kadarıyla her sene, okuduğunu belgelemek için, tekrar aynı işlemleri yapıyorsun ayrıca.

Doğum günün kutlu olsun,18 yaş farklıdır.

bu şiirde hediyem olsun o zaman :)

Bu foruma gelmemdeki amac aradigim bir kac dosya indirmekti ama forumdaki sicaklik insani gercekten cekiyo ;) takip etmeden duramiyosun bu arada mutlu yıllar ailen ve sevdiklerinle sağlikli ve mutlu bir ömür gecirmen dileği ile iyi geceler :)

İyiki doğdun dostum, nice nice yaşlara inşallah. :)

İleriki hayatında başarılar..

Geri