• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame E-Dergi (Gün Yüzüne Çıkmayan Sayfalar) ^^

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
Bir zamanlar dergi varken ve ben hala ps ile uğraşıyorken yaptığım bir kaç çalışma. Göze çok hoş görünüyor diye paylaşmak istedim, profesyonellikle alakası yok. Yeniden başlayasım bile geldi ^^
nwa5py.jpg
169kxlw.jpg

n62des.jpg
2uijgie.jpg
1eb8ep.jpg
2zya4b7.jpg
9vh85z.png
9upt1z.jpg

Sayfalar güzel ama o zamanki yapılan script bu sayfaları desteklemez di. Çok uyuz saçma sapan bir scriptti çok uğraşılması gereken yerler vardı. Dergiyi bırakmamda ki sebeplerden biride oydu. Ama şuan elimde tamamen kendime ait olan bir dergi tasarımı var. Gerçekten bir şaheser yaptım eğer karar verirsem belki dergiye devam ederim.ve yanlış hatırlamıyorsam dergiyi yaptığım zamanlar bu çalışmalar yoktu sanırım yani en azından ben varken yoktu ben bıraktıktan sonra yapıldıysa bilemem :) Ben bıraktıktan sonra neler oldu bilmiyorum habersizim :)

Bunları niye yazdığımı bilmiyorum...Konu ile alakasız olmuş sanırım biraz. :D bu aralar kafam güzel mağdur görün :D :D

​Vocaloid'i çok güzel açıklamışsın kaan ötesi olamazdı bence :D

Vocaloid nedir ? :D kaan neymişde haberimiz yokmuş.

Vacoloid googledan arattim hemde yaaaa :D

Dergi el degistirdiginde yeni kisi benden yardim istedi. Ama tabi benden istedi, beni tanimiyordu daha. Ben verdigim sozu halledip hazirlayana kadar dergi kalkti. Bunlar hic olmadi dergi icinde zaten. Yilbasina ozel mi yapiyodum ne oluyodu bilmiyorum ama ozellikle kar temasi yapmistim hatta.

Geri