• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame E-Dergi Projesi Tekrar Başlıyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
maxigame_logo1.gif

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar;

Uzun zaman önce maxigame adına başlattığım bir e-dergi projem vardı. Bu projede ilk sayı çok ilgi görmüştü bazı acemiliklerden ötürü yanlışlık ve hatalar olmuştu fakat yinede beğenen sayısı fazla idi... Daha sonra benim bazı sorunlarımdan ötürü forumdan ayrılmam gerekti... Bu süreçte bir kaç arkadaş dergi yönetimini üstlenmek istemiş fakat başaramamış ve ben dergi projesinin rafa kaldırıldığını öğrendim... Şuanda maxigame ile tam kapasite ilgilenebilecek bir durumdayım ve yarım bıraktığım bu projeyi tekrardan aktif edeceğim...

Dergi içeriği,çalışma stili yani dergi baştan sona herşeyi ile değişecek. Bu gelecek olan dergi çok çok farklı olacak. Ümit abininde izni ile dergi için bir tasarım hazırlayacağım ve eski dergiler dahil tüm dergilerimizin ulaşılabilir olması için elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Hemen dergi ve ekip hakkında bilgi verelim. Çünkü derginin 2. sayısı 1 ocakta çıkacak. inşallah. :)

Dergi Konuları ne olacak?: Dergide bulunacak konulara henüz karar vermedim. Ama içerik ağırlıklı olarak aşağıda vereceğim türlerde olacak.

Tahmini Dergi İçeriğimiz?:

• Ayın üyeleri,röportajları ve profilleri
  • En güncel online oyun haberleri
  • En güzel ve detaylı online oyun forum rehberi
  • Müzik yarışması birincisine özel bir alan.
  • Online oyunlar hakkında bilgiler,
  • Hep oyun olmaz birazda dış dünyadan bilgiler :)
  • Anime
  • Güncel film dünyası ( Yapabilirsem dergiye fragman entegre edeceğim. )
  • Güncel PC oyun haberleri

Şimdilik Bunların olacağını düşünüyorum. Önerilerinizi konu altından yazabilirsiniz...

Dergi Ekibi Nasıl Seçilecek?: Her şeyden önce dergi ekibine katılacak kişilerin dürüst ve bizi yarı yolda bırakmayacak kişi olmaları için elimden geleni yapacağım.
  • Görevli olduğu konu hakkında 15-20 dakikalık alıntı makaleler ile bana dönüş yapmayacak.
  • Ekipteki herkes görevli olduğu konu hakkında çok detaylı araştırma yapıp gerekirse her bilgiyi tek tek kontrol edip hazırlayacak.
  • Hazırlanan yazılar okuyucuyu kesinlikle sıkmayacak ve merak uyandıracak şekilde olmalı.
  • Ekip'e katılmak isteyim 1-2 gün sonra işten cayacaklar kesinlikle mesaj bile atmasınlar.
  • Ekipteki herkes birbiri ile uyumlu bir çalışma süreci geçirebilmeli.
  • Durum değerlendirmesi yapabilmek için ayda 1 kez toplantılara katılabilmeli. (Sorunsuz bir bilgi ve dergi için)

Şimdilik verebileceğim bilgiler bu kadardır...

[BILGI]Sormak istediğiniz soruları ve dergide olmasını istediğiniz bölümleri konu altından bildirebilirsiniz... Ekibe katılmak isteyenler özel mesaj atabilir.
[/BILGI]

[UYARI]Lütfen Herkes Dergide Bulunması İstediği Konuyu Konu Altına Yazsın. (Aklınıza gelen her konuyu değil sadece ilginizi çeken konuları yazın)[/UYARI]

Dergi Ekibimiz
[TABLE="class: grid, width: 700, align: center"]
[TR]
[TD]Nicki[/TD]
[TD]Görevi[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]CaptainCoCo[/TD]
[TD]Anime Bölümü Sorumlusu.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Son düzenleme:
Umarım eskisi gibi iptal olmaz ve devamlılık sağlanır, bunun sağlanmasının bir yolu da dergi ekibindeki arkadaşların gerçekten çalışmasıdır. Ekip üyelerini seçerken çok çok dikkatli olun. :)
Konulara ek olarak ayın görevlisi, bu görevli hakkında ne düşünüyorsunuz ? tarzında bir bölüm de açılabilir, farklılık olur..

Umarım eskisi gibi iptal olmaz ve devamlılık sağlanır, bunun sağlanmasının bir yolu da dergi ekibindeki arkadaşların gerçekten çalışmasıdır. Ekip üyelerini seçerken çok çok dikkatli olun. :)
Konulara ek olarak ayın görevlisi, bu görevli hakkında ne düşünüyorsunuz ? tarzında bir bölüm de açılabilir, farklılık olur..

Geçen sefer ekip ile ilgili büyük sıkıntı yaşamıştım zaten. Adamlar netten bakıp 15 dakikada her şeyi gönderiyordu. Haliyle sıkıyordu herkesi bu sefer bu konuda çok titiz olmayı düşünüyorum...
Önerin güzelmiş not aldım bunu. Teşekkürler :)

Kesin konuşamam vakit bulursam denerim daha önce ilgilenmemistim fotosop değilde farklı yazılımlar sözkonusu bugün stüdyoya gider sorarım

Harika bir proje simdiden emegi gecen herkese tesekkurler.

Tabiki bir takim aksakliklar,amatorlukler olucaktir zamanla cikicak olan diger sayilarda bunlar giderilicektir bizde bunlari hos gorecegiz kolay gelsin :)

Lütfen Herkes Dergide Bulunması İstediği Konuyu Konu Altına Yazsın. (Aklınıza gelen her konuyu değil sadece ilginizi çeken konuları yazın)

Bu sefer aklımda çok değişik projeler var ersan dergi ile ilgili bu sefer daha çok ilgi göreceğini ümit ediyorum. Birde 3-4 kişi bulsaydım ekip için iyi olucaktı... :)

Konular ilgi alanım olsa ilgilenirdim dergiyle bende ama birde pek zaman yok şu sıra :) Umarım iyi bir ekip toplanır.

Bilgisayar parçalarından bahsedebilirseniz çok güzel olur. Bir de topla bilgisayar parçaları falan yazarsanız çok güzel olur. Yani Bilgisayar ve Parçaları ile ilgili bir bölüm olursa güzel olur.

Öncelikle hayırlı olsun bu projeye tekrar başlaman çok iyi tekrardan kolay gelsin.

Bence bölüm olarak sadece oyun olarak kullanılmamalı dergi mesela Tarih bölümü yada Spor bölümü bu tip bölümler açılırsa ve okuyucuyu sıkmayacak türde yazılar makaleler yazılırsa daha güzel bir dergi olur gibime geliyor.

Tekrardan kolay gelsin umarım dergi daha önce ki gibi baştan savma yazılar vs. olmaz. :)

Geri