• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MaxiGame Eastte Oynayanlar

Kasabian

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2009
Puanı
42
Arkadaşlar westten sıkıldım herkez noob.. En iyisi East..
East oynayanlar nicklerinizi yazın arada beraber oyun atarız..
Benim nick llDeadLyll :) Sizlerde yazın tanışmış oluruz.
MaxiGame East'te Oynayanlar;

* llDeadLyll
* 0n3layn
* lntersect
* L0RDİ0s
* xPr0Player
* FireLotusNoise
* CommanDConqueR
* KimYooSh1n
* CrazyFaceZ
* Lolidraxxlol
* Advancensar
* Hypnos27
* 16BursaLee16
* StylEneSlayer
* xSovereign
* Region
* ForsakenMe06
* ReflexAc
tion
* TexaSupporters1
* iShinera
* TheNegative57

Siz yazdıkça eklerim.. :)

Son düzenleme:
aynn arkadaşlar Deadly kardeşle güzel şeyler yapıoruz :D

Tamam ordan da eune den 10 kat daha pişman olup gel ^^

Kaç oyun attım bilmiyorum ama sadece 1 kere iyi oynamayan denk geldi onun dışında herkes takıma göre pick yapıyor support yoksa support olayım diyor, last pick bekliyor, eunedeki gibi instalock çekip mid or feed demiyor.

Kaç oyun attım bilmiyorum ama sadece 1 kere iyi oynamayan denk geldi onun dışında herkes takıma göre pick yapıyor support yoksa support olayım diyor, last pick bekliyor, eunedeki gibi instalock çekip mid or feed demiyor.

bende eastta oynuyorum senin dediklerinin birine bile daha raslatmadım westte 1 kere girdim oyuna 3afk 1 noob vardı

bende eastta oynuyorum senin dediklerinin birine bile daha raslatmadım westte 1 kere girdim oyuna 3afk 1 noob vardı

1 kere denk gelebilir lotoyu kazanma şansın gibi bir şanstır belki ama denk gelir, ben eastte aylarca oynadım bunaldım artık, weste geçtim birkaç gün önce oyun atıyorum ama şuana kadar eastteki gibi saçma sapan bir takıma denk gelmedim.

Geri