• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Karakter Yapılandırma Botu By [KadeRukawa-Sync] v1

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491

Sizler için Cemil [Sync] ile beraber bir program hazırladık. Programımızın konsepti
"Karakter Yapılandırması" elimizde bulunan tüm karakter yapılandırma resimleriyle oluşturduğumuz gayet pratik bir program. Kodlamayı yaptığı için buradan Cemil'e [Sync] saygı ve sevgilerimi sunuyorum :) Program henüz ilk kez yayına sunulduğu için hatalar ve buglar olması gayet normaldir. Hataları ve bugları bize bildirirseniz elimizden geleni yapmaya çalışırız.

-Programdan Görüntüler-

Link & VirusTotal

Karakter Yapılandırma Botu

VirusTotal

İyi kullanmalar iyi forumlar dileriz :)

İşte bu gerçekten çok güzel olmuş , ellerinize sağlık "Emre ve Cemil"

güzel program fakat mesela cap a göre olsa daha güzel olur. Str int ayrı (ch) için eklenebilir ve light-glavie-fire gibi buildler eksik veya ben göremedim :)

Adam daha yeni yapıyor yavaş yavaş geliştirir, ellerine sağlık.

amacım zaten kötü olduğunu söylemek değildi sadece orada "Hataları ve bugları bize bildirirseniz elimizden geleni yapmaya çalışırız." yazısından dolayı bunları yazdım ki daha ilk programlamaları olmasına rağmen oldukça güzel ve yararlı buldum

amacım zaten kötü olduğunu söylemek değildi sadece orada "Hataları ve bugları bize bildirirseniz elimizden geleni yapmaya çalışırız." yazısından dolayı bunları yazdım ki daha ilk programlamaları olmasına rağmen oldukça güzel ve yararlı buldum

Zaten kötü yorum yaptığını söyleyen olmadı ki ben seni anladım sadece ek yorum yaptım, yanlış anlamanı istesem ne demek istediğini gayet net anladım. :)

Hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum ayrıca eleştiriler dikkate alınacaktır :)

Geri