• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Keyhelper

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

XnCN

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Tem 2009
Puanı
236
Merhaba arkadaşlar sizlerle yeni yapdıgım Maxigame Keyhelper Programını Paylasmak İstiyorum.

Özellikler:
Aynı anda 9 Adet tusa basabilir.
Tüm Private Severlarda Çalısır.
Hız ayarı Yapılabilir.
Durdurulabilir.

Kullanımı:
1-) ilk önce Oyuna giriniz
2-) daha sonra programı çalıstırınız
3-) Hız Bölümüne Bir Değer Girin yoksa çalısmaz
4-)Hangi Tuşlara Basmak İstiyorsanız Onu Tıklamanız Yeterli Olucaktır

Açılıs
89577382698529954382.png

Menü
29063023318053231558.png

Download için Tıkla
Virüs total İçin Tıkla

Not : Arka planda çalısmıyor .Sadece Private Severlarda Çalısır

İyi Kullanımlar.geliştirilmesini istediğiniz yada bug varsa Yazarsanız sevinirim

Son düzenleme:
lan olum yapıyon bari tam yap peşmerqe

özgür :D

----------

ama yinede güzel proje adını maxigame koyduqundan kazandın :D

Güzel program :D bi sorun yok demı checkbox a tıklayınca gönderıyı tıklamayınca yine gönderıyomu ? bende öyle olmustu bı kere tıklıyom gönderıyo kaldırıyom yıne gönderıyo

----------

İndirdim ama Tıklıyom tus1 e program kapanıyo :S(not defterınde denedım :D ) + bide zamanı kendımız ayarlamak için bi text koysan iyi olur

Güzel program :D bi sorun yok demı checkbox a tıklayınca gönderıyı tıklamayınca yine gönderıyomu ? bende öyle olmustu bı kere tıklıyom gönderıyo kaldırıyom yıne gönderıyo

----------

İndirdim ama Tıklıyom tus1 e program kapanıyo :S(not defterınde denedım :D ) + bide zamanı kendımız ayarlamak için bi text koysan iyi olur

Tus 1 e tıklayınca proglem yokdu ben bir bakim

Bu ne :D

Timer 1 de işaretliyince if li mifli yap öyle başlat butonu ve Durdur ekle böyle olursa oho :D

Öneri : Kısayoller ekle bence :)

If check1.enabled = true
timer1.enabled = true
else
timer1.enabled = false
end ıf

böyle yapabılırsın.
timer kodu: sendkeys ("1") böyleydi galıba :D

Kesinlikle katılıyorum ayrıca vb.net ile yaptıysan bu programı ki gördüğüm kadarıyla vb ile yapmışsın sana yardım edebilirdim...youtube de öğretici videolar var oradan araştırırsan hotkeys diye bulabilirsin. :)

Vb.net i sevmedim pcde vardı kaldırdım. vb.net ile yapmıs olsaydım hotkeys silkroad ekranında çalısmıyor bnm bildiğim kadarıyla.Başlat durdur eklicem programa

hazır konuyu bulmusken sorayım;
sendkeysle sroda tuşlardan bikaçına basıtırıyım bişe yapıyım dedim. oldu ama 10dk sonra dc verdi. autoitx3.dll ile denedim ama bu seferde göndermedi. bana çalışan ve dc verdirmeyen bi kod parçası falan lazım

Konu Düzeltildi
Yeni Resim Ve açıklama Eklendi.
Program Güncellendi.Yeni Birkaç özellik Eklendi.

hazır konuyu bulmusken sorayım;
sendkeysle sroda tuşlardan bikaçına basıtırıyım bişe yapıyım dedim. oldu ama 10dk sonra dc verdi. autoitx3.dll ile denedim ama bu seferde göndermedi. bana çalışan ve dc verdirmeyen bi kod parçası falan lazım

Auto it çalısmıyor gibi birşey yok.Silkroad keyhelper gibi programlara karsı birşey geliştirmiş bu programda normal sroda çalısmıyor ancak private severlarda çalısıyor.

----------

0. tuşuda eklesene :D

Yakında Belki minibot gibi birşey cıkar ortaya:D

peske41' Alıntı:
Auto it çalısmıyor gibi birşey yok.Silkroad keyhelper gibi programlara karsı birşey geliştirmiş bu programda normal sroda çalısmıyor ancak private severlarda çalısıyor.
autoit çalışmıyor demedim. sroya tuş basımı yollayamıyor. sroya tuş gönderemedikten sonra çalışsa nolur çalışmasa nolur

autoit çalışmıyor demedim. sroya tuş basımı yollayamıyor. sroya tuş gönderemedikten sonra çalışsa nolur çalışmasa nolur

Yanlıs anladın.Calısmıyor derken çalısır ancak normal silkroada göndermez.Bn kendi programımı private ve normal sroda denedim Normal Sroda çalısmadı Ancak private Severda çalıstı.Sorun autoitde değil yane Silkroad engellemiş sanırım

hmm.. işte dc problemini bi atlatabilsem hayırlısıyla knight online'da sağ tuşa 2 kere tıklayınca minör basmasına benzer bi programda ben yazıcam pvp için

Arkadaşım "x" tusunuda koyarsan iyi olur.Çünkü Auto Select kullananlar ıcın iyi olur X tusu Bence Koy.Ayrıca Arka Planda Çalıstırmayı Denersen İyi olur .

Vb.nete gelince Ben Yapıyorum key helper vb.nette Orjinal silkroadda denemedım ama private serverlerde çalısıyor.Dc'yi bilmem neden verdıgını , Arka Planda Yapmaya calıscam vb.net ama olucagını pek sanmıyom denicem bi ama olmassa vb6'da yapcam inş :D

----------

Vb.net Vee vb6 Kardeştir :D :D :D : D Neden Yazdıgımı bilmiyom :)

Geri