• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame mobil uygulama

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
hayırlı geceler beyler tapatalk dan foruma bakıyodum çok hızlı ama insanın içini sıkan bir uygulama diyorum ki ümit abi veya üst düzey yetkili birisi artık şu maxigame e bir app yapsanız bir çok forumda ve sözlüklerin bile mobil uygulaması varken maxigame in olmaması büyük eksiklik sizce nasıl olur ?

Çok haklısın inşallah güzel bir app uygulaması yapılır
çoğu zamanım dışarda geçiyo zaten bi twitter facebook maxigame takip ediyorum tapatalkdan değilde uygulamasından takip edilmesi daha iyi olur diye düşünüyorum tapatalk oldum olası içime sinmeyen bir uygulama

Tapatalktan daha iyi bir uygulama yapabileceğimizi sanmıyorum. Hazır güzelim uygulama varken uğraştırmayın bizi :)) Sözlüklerin kendi uygulamaları var çünkü tapatalk sözlükler ile uyumlu değil, kendi uygulamalarını yazmaktan başka çareleri yok.

Tapatalktan daha iyi bir uygulama yapabileceğimizi sanmıyorum. Hazır güzelim uygulama varken uğraştırmayın bizi :)) Sözlüklerin kendi uygulamaları var çünkü tapatalk sözlükler ile uyumlu değil, kendi uygulamalarını yazmaktan başka çareleri yok.
tabiki öyledir ümit abide hem çağ ayak uydurmak adına hemde grafik ve görünüm olarak maxigame i daha iyi ifade eden düzgün bir uygulama yapılabilir diye düşünüyorum sonuçta tapatalkıda yapan bir insan onun kadar iyi olmasada gene güzel bir uygulama yapılabilir diye düşünüyorum :) gerçekten insanın içi sıkılıyo tapatalk da :D çok resmi

Aslında mantığını çözebilirsek ki aramızda mutlaka bilen birisi vardır böyle bir düşünce gerçeğe dönebilir.
Sonuçta Maxigame daha öncesinde kendi programlarını yazıyordu,bunu göz ardı etmeyelim.
Bir ekip oluştura biliriz bunun için,izin çıkarsa ^^

Ayrica ipadden girdigimde web sitesine surekli atiyor beni siteden boyle bir sikintida var

bence bir app mukemmel olurdu.

Tapatalk'dan daha iyi bir uygulama yazacak bilgimiz yok. Forumda toplanıp apk yazalım diyip yazılabilecek basit birşey değil. Profesyonel bilgi gerekiyor bu iş için. Ya gidip bu işi profesyonel yapan bir firma ile anlaşmalı ve onlara yazıdırlmalı ki onu da daha önce araştırdım 5000 TL den başlıyor fiyatları maalesef şuan böyle bir maaliyeti kaldıracak durumda değilim veya 3-5 ufak eksiği olsada genel olarak başarılı olan tapatalk kullanmaya devam edeceğiz. Ben seçimimi 2. seçenekten yana kullanıyorum. Lütfen konuyu iyice uzatmayın gereksiz yere.

Sizin apk yazma konusunda bilginiz varsa ve yazmak istiyorsanız buyrun yazın buna engel olmayacağım ama yeterince profesyonel olacağına inanmadığım için bunu Maxigame resmi uygulaması olarak duyurmayacağım, off topicte paylaşırsınız kullanmak isteyen kullanır fakat biz sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

Kısacası apk yazma konusunda biz herhangi bir adım atmayı kesin olarak düşünmüyoruz, şartlar ve durum bunu gerektiriyor. Bu bir anda alınmış bir karar değil, siz söylemeden önce de düşünülüp araştırılmış ve yüksek maliyeti nedeni ile vazgeçilmiş bir durumdur.

Mobil ugulama yapmak yerine hazır vBulletin'in mobil desteği olması lazım zaten. ? Ama özel mesaj, bildirim vs. geldiğinde telefonda gözükmesi için birşeyler yapılabilir neden olmasın ? ^^

Mobil ugulama yapmak yerine hazır vBulletin'in mobil desteği olması lazım zaten. ? Ama özel mesaj, bildirim vs. geldiğinde telefonda gözükmesi için birşeyler yapılabilir neden olmasın ? ^^

Onları beğenmiyorlar işte illede özel birşey istiyorlar :) vB nin kendi arayüzü tamam basit ve kötü ama yinede kullanılabilir, sitenin en altından mobil temayı seçmeniz yeterli. Onu beğenmeyen de gitsin tapatalk kursun, sitemiz tapatalkı destekliyor zaten. Onu da beğenmiyorsanız forumrunner kullanın. Sitemizde forumrunner altyapısı'da mevcut. Birçok seçenek sunulmuş size illede durduk yere iş çıkaralım diye ne bizi ne de kendinizi uğraştırmayın lütfen.

Geri