• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Müzik Yarışması 13.Hafta Oylaması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

13. Hafta Birincisi Kim Olsun ?

• Embriyo

Kullanılan: 1 6.7%
  • wenes

Kullanılan: 2 13.3%
  • DeathBringer

Kullanılan: 3 20.0%
  • PageMaster

Kullanılan: 9 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235
maxigamelogo.png

maxicon1.png

Embriyo

maxicon1.png

wenes

maxicon1.png

DeathBringer

maxicon1.png

PageMaster

maxicon1.png

Bence şarkı/müzik dediğin anlam ifade etmeli. Yabancı yada yerli. Yabancı olarak mesela James Blunt, Türkiye'de de bayağı anlamlı müzik yazan örnekler var. Ama ben Ayna'dan başkasını söyleyemem kolay kolay. Bir de Severek Ayrılanlar var ki aman Allahım..

Bence şarkı/müzik dediğin anlam ifade etmeli. Yabancı yada yerli. Yabancı olarak mesela James Blunt, Türkiye'de de bayağı anlamlı müzik yazan örnekler var. Ama ben Ayna'dan başkasını söyleyemem kolay kolay. Bir de Severek Ayrılanlar var ki aman Allahım..

Ahu Gözlümde çok güzel şarkı.

Bir yanımda İstanbulun zorlu yolları
Bir yanımda memleketin karlı dağları
Bir yanımda Kadıköyün deli kızları
Yüreğimde hasretin var senle doldum ben her nefesle
Az zaman var geliyorum seni almaya
Hiç düşünme niyetim yok burda kalmaya
Ahu gözlüm benden şüphen olmasın sakın
Köylü kaldım buralarda utanç değil ha güven gururla (Bu mısra yanlış olabilir :D)

Diye gidiyor çok sağlam şarkıları var gerçekten.Işığa doğru vardı o da harika şarkıydı

Ahu Gözlümde çok güzel şarkı.

Bir yanımda İstanbulun zorlu yolları
Bir yanımda memleketin karlı dağları
Bir yanımda Kadıköyün deli kızları
Yüreğimde hasretin var senle doldum ben her nefesle
Az zaman var geliyorum seni almaya
Hiç düşünme niyetim yok burda kalmaya
Ahu gözlüm benden şüphen olmasın sakın
Köylü kaldım buralarda utanç değil ha güven gururla (Bu mısra yanlış olabilir :D)

Diye gidiyor çok sağlam şarkıları var gerçekten.Işığa doğru vardı o da harika şarkıydı

ayna iyidir usta :D

Geri