• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame Müzik Yarışması [18.Hafta] [Oylama]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

18. Hafta Birincisi Kim Olsun?

• The Dynasty

Kullanılan: 6 25.0%
  • ApAcHee07

Kullanılan: 8 33.3%
  • Shi-Gin

Kullanılan: 9 37.5%
  • Kaya101

Kullanılan: 1 4.2%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235

maxigamelogo.png

maxicon1.png

The Dynasty

maxicon1.png

ApAcHee07

maxicon1.png

Shi-Gin

maxicon1.png

Kaya101

maxicon1.png

bu şarkıyla oylamaya kalmışım ya ne deyim artık bilemedim çok mu yüklendim acep emreye :D

2kişi arasında kaldım ama oyumu alan Shi-Gin oldu
:nse:

bu şarkıyla oylamaya kalmışım ya ne deyim artık bilemedim çok mu yüklendim acep emreye :D

2kişi arasında kaldım ama oyumu alan Shi-Gin oldu
:nse:

her tarzı kendi arasında eliyorum artık 2-3 tane japonca şarkı geldi diyelim mesela bunlardan biri gibi :)

her tarzı kendi arasında eliyorum artık 2-3 tane japonca şarkı geldi diyelim mesela bunlardan biri gibi :)
japonca paylaşan tek ben olduğuma göre her hafta oylamaya kalırım desene :P

doğru bir karar vermişsin böylesi daha iyi.

• The Dynasty
  • ApAcHee07
    Yarışma sonunda üstünlük sağlayana ödül olarak 1 aylığına panalden ayarları ile oynayıp warezmax'ı görmesini sağlayacağım.
    Yarışma sonunda kazanan konu link'i ile birlikte özel mesaj atsın.

• The Dynasty
  • ApAcHee07
    Yarışma sonunda üstünlük sağlayana ödül olarak 1 aylığına panalden ayarları ile oynayıp warezmax'ı görmesini sağlayacağım.
    Yarışma sonunda kazanan konu link'i ile birlikte özel mesaj atsın.
emre ile bana bir şey yok mu ? :D

herkez sarkı seçmış kaya anismanyolu çizgi film koymuş :D
papanınoğlu buraksın değil mi sen ?:D anime'ye çizgi film diyenlere acayip ayar oluyorum diyeceklerime forum kuralları izin verse bi :hfy: izlemediğiniz bilmediğiniz şeylere ön yargı ile yaklaşıp çizgi film damgası vurmayın hemen.

sana en iyi cevap şu sahnede söylediği olur japoncada anlamı her ne kadar başka olsada şuan demek istediklerimi ufak bir biçimde yansıtıyor :D

?MAD??Sword Art Online - 1 Year, 2 Months, and 20 Days. - YouTube

papanınoğlu buraksın değil mi sen ?:D anime'ye çizgi film diyenlere acayip ayar oluyorum diyeceklerime forum kuralları izin verse bi :hfy: izlemediğiniz bilmediğiniz şeylere ön yargı ile yaklaşıp çizgi film damgası vurmayın hemen.

sana en iyi cevap şu sahnede söylediği olur japoncada anlamı her ne kadar başka olsada şuan demek istediklerimi ufak bir biçimde yansıtıyor :D

?MAD??Sword Art Online - 1 Year, 2 Months, and 20 Days. - YouTube

Ne diyor o sahnede ? Kelebek gibi uçarım arı gibi ? :haha

Geri