• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Maxigame olarak toplansak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar uzun zamandır kendi çapımda bir site ile uğraşıyorum ama profesional anlamda bişey çıkartamıyorum bilindiği gibi web siteleri için birden fazla programlama dili ve grafik tasarım bilgisi gerekiyo haliyle tek başıma altından kalkamıyorum çok amatör oluyo hadi tasarımını yaptım php ile güvenlik konusu bootstrap hakkında hiçbir bilgim yok şimdi forum olarak tamamiyle gönüllülük esasına dayalı warez paylaşımlar yapabilceğimiz bir site kursak gerçekten istemediğim kadar boş vaktim var benim gibi çok fazla arkadaşın oldugunada eminim günün 18 saati garanti pc başındayım yapıcak bişeyler arıyorum

ne kadar bilgiye sahipsin derseniz

bilişim teknolojileri mezunuyum, devlet lisesi haliyle ileri bir eğitim aldım diyemem ama

orta dereceden biraz daha iyi html
orta derece css
az derecede php bilgisine sahibim

evet wordpress ile 50 tl gibi ücretlere bir site açabilirdim ama orjinal bizi yansıtan bir site olsun istiyorum hazır scriptlerle herkez birşeyler yapabilir

neden buraya böyle bir konu açma isteği duydun derseniz forumu 2011 yılından beridir takip ediyorum kimler geldi geçti ama forumun demir başları hiç kendini bozmadı tamamiyle samimiyete inandığım için böyle bir konu açtım olurda yapabilirsek aynı samimiyet ve sıcaklıkla iyi yerlere geleceğimizden şüpem bile yok şimdi soruyorum benimle misiniz :D ?

Maxigame kendi içinde bir toplanabilseydi, sonra hep beraber size gelirdikte maalesef burdan umut bekleme ;) Ayrıca burdan adam toplayıp başka platforma götürmek izin verilecek birşey değil, bu yaptığın tamamen kurallara aykırı bir durum.

Hocam zaten forum kursan hemen kimse gelmez, şuan isim yapmış veya farklı tarz forumlar ayakta. Ama ilerletirsen tabi tutar neden olmasın. Wordpress, vBulletin veya hazır temp. ler varken ben açıkcası yazdırmam. Maalesef ama bunlar acı gerçekler. 18 Saat bilgisayardaymışsın, kendini geliştir bence ders almayı bekleme, bende ders almadım ayrıca anadolu lisesiyim ve çok yoğun geçti sadece akşamları bakıyordum o da oyun için değil yazılım vb.

Ayrıca forumda şu aralar sessizlik var neden bilmiyorum ben görevliyken ortam iyiydi, büyük ihtimal siteye giriyorlar fakat üye girişi yapmayıp geziyorlar. :D

Deadly

----------

Hocam zaten forum kursan hemen kimse gelmez, şuan isim yapmış veya farklı tarz forumlar ayakta. Ama ilerletirsen tabi tutar neden olmasın. Wordpress, vBulletin veya hazır temp. ler varken ben açıkcası yazdırmam. Maalesef ama bunlar acı gerçekler. 18 Saat bilgisayardaymışsın, kendini geliştir bence ders almayı bekleme, bende ders almadım ayrıca anadolu lisesiyim ve çok yoğun geçti sadece akşamları bakıyordum o da oyun için değil yazılım vb.

Ayrıca forumda şu aralar sessizlik var neden bilmiyorum ben görevliyken ortam iyiydi, büyük ihtimal siteye giriyorlar fakat üye girişi yapmayıp geziyorlar. :D

_DeaLyDeviL_ Programlama dili olarak hangisini önerirsin C# C++ Java ?

Son düzenleme:
Maxigame kendi içinde bir toplanabilseydi, sonra hep beraber size gelirdikte maalesef burdan umut bekleme ;) Ayrıca burdan adam toplayıp başka platforma götürmek izin verilecek birşey değil, bu yaptığın tamamen kurallara aykırı bir durum.

paralel yapı kurduğumuz yok abi :D kar amacı güderek düşündüğüm bişey değil (gönüllülük esasıyla geliştirilen diye belirttim) site üzerinden 1 tl de kazanılsa 1000 tlde kazanılsa ben bağışlamaya razıyım maksat yabancı sitelere bağlı kalmayalım adamlar insan yerine koyup türkçe dil desteği girdiği yok yabancı warez sitelere girdiğimde kendimi dışlanmış hissediyorum :D

Son düzenleme:
Ne amaçla yazdığın önemli değil, burdaki insanlara hadi gidelim başka bir platform açalım paylaşım yapalım şunu edelim demen son derece yanlış.

bende başlayım ozaman ama bu visual studio sadece C# içinmi

Geri