• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

maxigame radio v.1Finish

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TRANCER
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TRANCER

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ocak 1970
Puanı
9
bittil.jpg

Arkadaşlar program autoit ile yapılmıştır.
Prgramı çalıştırın radionuzu secin.müzigi dinleyin

DownloadVirustotal

Son düzenleme:
abi ekrandaki kral fm yazısını değiştirip maxigame bannerını koyma şansın varmı :) ?

Kral fm i dinlediği için Kral amblemi var sanırım super fm i seçince süper oluyor

Çok güzel çalışıyor :) diğer radyolar da eklenicek sanırım önümüzdeki versiyonlarda :)

Son düzenleme:
abi ekrandaki kral fm yazısını değiştirip maxigame bannerını koyma şansın varmı :) ?

dün gece ögrenmeye başladım autoit. belki uzman arkadaşlar yardımcı olur dahada geliştirebiliriz

----------

Kral fm i dinlediği için Kral amblemi var sanırım super fm i seçince süper oluyor

Çok güzel çalışıyor :) diğer radyolar da eklenicek sanırım önümüzdeki versiyonlarda :)

uzman yardımına ihtiyacım war söledigin şerler için :)

umarım güzel olur

Güzele Benziyor. Bende Başlığı Okuyunca MaxiGame'nin Kendi Radyosu Sandım. Eline Sağlık. İndirip Dinleyelim. Kahramanmaraş Radyosu Radio Fresh `ide Eklersen Çok Süper Olacak. Webden Yayın Yapıyorlar.

en çok dinlenenler

best fm - kral fm - slowturk - powerturk - power fm - super fm - lig radyo - radyo 1

Geri